Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szedek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szedek fogamzásgátlót, nem is szeretnék, idegenkedem tőle. A barátom viszont nem hajlandó óvszert használni. Ezért is nem voltunk eddig még túl sokszor. Milyen más fogamzásgátló szert használjak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Jo genya egy barátod van:S miért nem birja felhuzni azt a nyomvadt gumit... Am mi ovszerrel védekeztünk,majd tablettát szedek már egy joideje. De ha nálatok ez a kettö nem müködik,akk van olyan kup,krém amit ha felraksz szex elött biztonságot nyujt. Biztonságos;)
2008. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Kedves a barátod mit ne mondjak... Az enyém is utálta az óvszert, viszont nem volt más választása az elején, aztán mi is áttártünk a tabira. Mondd meg neki, hogy ha nincs gumi, akkor nincs szex sem... nem hiszem, hogy örülne egy babának. Amúgy még vannak a kúpok meg a krémek, de ezekkel sok a macera, már itt is olvastam ezekkel kapcsolatos tapasztalatokat, nézz utána itt te is. Szerintem először próbáld meg rábeszélni az óvszerre, és ha tényleg nem akarja, akkor egy ideig ne engedj neki semmit, majd ha így sem akarja használni a gumit, akkor felvetheted a krém/kúp gondolatát.
2008. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
17 éves lány vagyok..a pasimmal 2 éve járok..nem szeretnék terhes lenni ezért gyógyszert szedek,,van egy sport amit imádok üzni az tánc elösször félek attól h majd elhízok és nem lesz jó alakom,aztán elgondolkodtam rajta h mi lenne a jó egy baba vagy kicsit molletebnek lenni..Sztem,szedd a gyógyszert mert sokkal biztosnágosabb kényelmesebb mint a gumi..nekem ez a véleményem:)
2008. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
az elöttem hozzászólóval kapcsolatban anynit mondnaék, hogy a mai fogamzásgátlók már alacsonyhormontartalmúak igy nem valószínű az elhízás.
2008. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért idegenkedsz a tablettától!? Pedig hidd, el bármelyik módszernél biztonságosabb! Az én párom sem volt hajlandó óvszert használni, nem bírt benne elmenni és nekem sem volt valami jó, így mi már az elejétől tablettával védekezünk! Én még akkor tanultam, én ő felajánlotta, hogy fizeti, de megállapodhattok úgy is, hogy felesbe fizetitek!
2008. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van még egy lehetőség: a pesszárium. Jól alkalmazva, zselével együtt elég biztonságos és nem túl zavaró.

Fiataloknak való, akik nem akarnak tablettát.

2008. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!