Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 22napig szedek fog. Gátlót,6...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22napig szedek fog. Gátlót,6 nap szünet (már 5éve védekezek így, soha nem volt semmi gond). A 7. szemet kihagytam. Folytatom tovább a szedését. Lehet ebből valami gond, ha pár napja lefeküdtem a párommal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 08:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Álljál már le, így kell szedni. Nem vagyok hülye, 5éve szedem és nőgyógyászhoz is járok félévente. 22 tablettából áll, tehát 22napig szeded, mert napi 1x veszel be. Letelik a 22nap, tegyükfel pénteken, és következő pénteken kezded el szedni az új levelet. Nyomorék.
2011. szept. 2. 12:45
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez milyen bogyó? Én sem hallottam még soha 22 szemesről.
2011. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hallottam 22 szemesről, viszont mindegyiknél 7!!! nap szünet kell!
2011. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Áruld el nekünk milyen tabletta?

Amúgy meg a kérdésre válasz: tájékoztató vagy orvos!

2011. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
de akkor meg mondd, h milyen tabletta, ne nyomorékozz itt le másokat!!
2011. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Gracialt szed, és tényleg abban 22 szem van,és 6 nap szünet kell.

[link]


De okosak itt páran..

2011. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ok, azt meg lehet mondani, és nem anyázni össze-vissza..
2011. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:

Egy tabletta maradt el az első héten

Vegye be az elmaradt tablettát, mihelyt az eszébe jutott (még ha ez két tabletta egyszerre történő bevételét jelenti is), a következő tablettákat pedig szedje a szokásos időben. A következő 7 napban még külön fogamzásgátló eljárást (barrier típusú - pl. kondom) is alkalmazzon.

Hogyha a tabletta elmaradása előtti héten közösült, akkor lehet, hogy terhes, ezért rögtön beszéljen az orvosával

2011. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem anyázni kellene, tény. Sőt jobb esetben úgy kezdeni: xy fogamzásgátlót szedek....
2011. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató mire való...ha már a gyógyszer nevét nem sikerült leírnod, legalább olvass egy kicsit
2011. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!