Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért tiltották be a symiciát?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renii92 kérdése:

Miért tiltották be a symiciát? Végleges-e?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Me of us az amúgy? :-D
2011. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
fogamzásgátló tabletta
2011. szept. 5. 15:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikor tiltották be? Eddig nem is hallottam róla, hogy betiltották.
2011. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én se tudom, csak annyit mondott a gyógyszerész hogy már nem kapható, helyette adott yasminellt
2011. szept. 5. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 15:42-es vagyok.

Szia!

Kicsit utána néztem neten. Állítólag valami jogi vita miatt vonták ki, mert a yasminelle-t gyártó cég beperelte őket. Mert, hogy ugyanaz a hatóanyag, csak a Symicia lényegesen olcsóbb. Én is ezért váltottam át yasminelle-ről. De majd, ha megyek az orvoshoz megkérdezem tőle, hogy is van ez, mert legutóbb is kérdezte milyent szedek, és csak annyit mondott az asszisztens, hogy ha elfogy akkor menjek felíratni a receptet. De akkor holnap szerintem bemegyek, és megkérdezem. Te melyik városban jársz nőgyógyászhoz?

19L

2011. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
húú jó lenne ha rákérdeznél te is :)én amúgy nagykanizsán járok
2011. szept. 5. 16:05
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 15:56 vagyok.

Rendben, majd rákérdezek és megírom mit mondott. :)

2011. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. szept. 5. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne ugyanis én is azt szedek.. mondjuk még csak a 2-ik levelet a 3-ból...
2011. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ma hallottam h valami jogi hercehurca miatt van csak vele gond egyenlőre,de a gyogyival nincs gond hanem két cég viaskodik rajta hogy ki is forgalmazza.
2011. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!