Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden esetben ilyen sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben ilyen sokat kell várni a végleges fogamzásgátlásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most olvastam, hogy rengeteg gondolkodási időt adnak. Nem létezik semmi papír amit alá lehet írni, hogy csinálják meg minél hamarabb? Muszáj ennyit várni rá? Van valaki akinek mostanában csináltak ilyet? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 10. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább használd ki a gondolkodási időt, hogy nehogy megbánd
2010. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Holdtündér ***** válasza:
Hát jó kérdés. De gondolj bele... Azért adnak annyi időt, mert nincs visszaút.
2010. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de én ezt eldöntöttem :( De ha ez csak ilyen lassan megy :( Na mindegy, azért köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 10. 18:20
 4/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:O
2010. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Felnőtt ember vagyok :)
2010. júl. 11. 12:47
 6/13 Rainmaker ***** válasza:
Ha ilyen lassan megy, meg se csináltatod...? Amúgy tényleg nem véletlenül ilyen sok a várakozási idő, és nem véletlen nem lehet lerövidíteni. A nők szemében pont egy ilyen beavatkozás után kezdenek a kiskölkök egyre aranyosabbak lenni sajnos... Ha nem vagyok indiszkrét, miért szántad rá magad egy ilyen drasztikus lépésre?
2010. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, akkor lehet hogy nem. Nem szeretnék gyereket, ez a döntés végleges és tény. Viszont szinte semmi védekezés nem válik be nálam. Vagy allergiás vagyok rá vagy érzékeny.
2010. júl. 12. 21:51
 8/13 Rainmaker ***** válasza:
:S Semmilyen? Tabletta, gumi, pesszárium, megszakítás+hüvelytabletta, stb...?
2010. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen:( És ez ugye elég kellemetlen, viszont ha ennyit kell várni rá, akkor lehet, hogy meggondolom még egyszer.
2010. júl. 12. 22:04
 10/13 Rainmaker ***** válasza:
gondold át 100x, de szerintem semmiképp se dönts így, ne öld meg az esélyedet a gyereknevelésre a szex kedvéért... És ezt a döntést semmiképp se hozd meg egyedül.
2010. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!