Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit tegyek? Mindenhol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Mindenhol mást mondanak/javasolnak (? )

Figyelt kérdés

11 éves korom óta menstruálok most 17 vagyok és még mindig nem állt be rendesen.

Viszont 1 éve van barátom és mostmár szeretnénk fogamzásgátlót szedni.

Voltam nőgyógyásznál (más ügy miatt) de ezt is megkérdeztem, elmondtam hogy nincs beállva stb, Ő még is azt mondta hogy beszéljük meg a barátommal a költségeket stb és ha kell akkor felírja.

De viszont itt azt olvasgatom, hogy ha nincs beállva és elkezdem szedni, majd ha leteszem akár meg is szünhet az egész ciklusom, vagy nem sikerül a baba.

Most akkor mit tegyek? Az orvosom ilyet nem mondott, simán felírja ....


2011. szept. 7. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden tini barátnőmnek csak a fogamzásgátló állította be a ciklusát.
2011. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy dolgot tisztázzunk: te most az orvosnak hiszel, vagy bárkinek itt az interneten?
2011. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze gondolom, hogy az orvos jobban tudja ...

De mégis olyan nők akik azt írták, hogy az Ő orvosuk meg nem írná fel mert azt tudja hogy nem szabad ...

Akkor?? Pont ezaz..hogy annyi vélemény van..és nem tudom merjek-e íratni, mert az meg nem hiányzik hogy mondjuk 25 évesen ne tudjak teherbe esni.

2011. szept. 7. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:

menj el másik nőgyógyászhoz is, kérdezd meg őt is. vagy csak simán a háziorvost.


de egyébként tényleg igaz, akinek "beállítja", annak sem állítja be, hanem mesterséges ciklusa lesz. de ha az orvosod azt mondja, hogy ebből később nem lesz gondod, akkor szerintem nyugodtan elhiheted neki:)

2011. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmentem HiFi-t venni. Mondtam hogy az az AIWA milyen jól néz ki és 300 wattos is. Az eladó is mondta hogy oké. 50 000 és az milyen jó. Nem volt nálam zsé ezért pár nap múlva mentem vissza. Egy másik eladó volt ott, és neki csak annyit mondtam hogy HiFi-t akarok venni. Végighallgattuk az összeset egy teszt cd-vel. A Phillips szólt a legjobban. Jobb volt mint a Panasonic (115e) vagy a Sony (130e). Mondtam hogy oké, ez 120 wattos és 70-be kerül. De azért rákérdeztem az AIWA-ra is. A srác azt mondta hogy kamu a 300W és hogy egy év után (gari idő) kuka az egész. Most nyáron múlt 10 éve hogy megvan a HiFi-m és tökéletes! SubW nélkül is eszméletlen jó basszust nyom! Áldom az eszemet, hogy nem azt mondtam hogy jöttem megvenni az AIWA-t!


A térdemet kigáncsolták 2003-ban. Szolnokon az orvos azt mondta hogy atroszkópia kell mindenképp és műtét. Elmentem Győrbe is magánrendelésre. 2 MRI-t is intéztek nekem és azt mondták hogy dehogy kell felnyitni, és hogy a műtéttől csak gyengébb lesz, viszont erősítéssel helyre lehet némiképp hozni.


Szóval egy vélemény, egy diagnózis nem vélemény, és nem diagnózis!!!!


Majd, ha a 10. nőgyógyász sem tud mit csinálni, akkor jöhetnek a természetgyógyászok, és a sámánok.

Addig semmit ne vegyél kézpénznek!

2011. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!