Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az antibiotikus télleg csökken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az antibiotikus télleg csökkenti a fogamzásgátló hatását? (Diane 35) Lehetek terhes, mert az antibiotikus szedése alatt voltam a barátommal, de ugyanúgy szedtem a gyógyszert!?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez mind igaz,a betegtájékoztatóban is le van írva gondolom,ott meg végképp nem akarják félrevezetni az embert.
2009. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, mert az antibiotikum csökkenti a hatasat.
2009. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikus nem létezik, tanulj meg olvasni már, asszony.
2009. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia.. igaz h terhes lehetsz..de velem ugyanez történt..és diane35-t szedtem.. elolvastam én mind2 betegtájéjoztatót..de a dianét már jo rég..és nem tudtam arról h az antib. kiüti a hatását... ráadásul jó eröset szedtem... aztán a doki még 1et felirt.. és megkérdeztem h szabad-e 1ütt szedni..mondta h persze.. csak védekezzünk ,m ilyenkor a fog.gátló semmit sem ér.. azthittem megőrülök.. egyböl vettünk tesztet..vártam 1 napot h biztos kimutassa h történt-e vmi..de kicsi az esély..mivel szeded a gyógyszert elvileg véd.. kiürül a szervezetből naponta..mégis nehezebben esel ám teherbe.. sztem vegyél tesztet mielött beparázol..és hiddel megnyugodhatsz.. reméljük nem kell aggódni!!

kitartás!

2009. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel az antib. csökkenti a fog.gátló hatását, igen, lehetsz terhes. De ezt te is tudtad volna, ha veszed a fáradtságot és elkerülöd a bajt azzal, hogy elolvasod a betegtájékoztatót.
2009. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!