Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakítás után folytattátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után folytattátok a fogamzásgátló tabletta szedését?

Figyelt kérdés
Még csak 2 levéllel vettem be, szétmentünk a párommal és most nem tudom, h folytassam-e vagy sem.
2011. szept. 8. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Életmódodtól függ. Ha nem akarsz eljárni bulizni minden este és egy éjszakás kalandokat akkor hagyd. ( Egy éjszakás kalandnál pedig tabi+óvszer :D )
2011. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
83%
én folytattam, mert úgy voltam vele, hogy ha meg lesz másik pasim, akkor újrakezdem, aztán megint abbahagyom, az nem jó. akkor már sokkal jobb inkább folyamatosan szedni, mint hol abbahagyni, hol újrakezdeni.
2011. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én folytattam, úgy voltam vele ha abbahagyom akkor utána megint orvos meg vérvétel és megint feliratni. és még mire újra rá áll a szervezeted. hát nem jó ha szeded és abbahagyod és megint szeded. döntsd el.
2011. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyedül attól tartok, hogy most a közeljövőben nem szeretnék se komoly se futó kalandot ezért előreláthatólag nem fogja betölteni azon funkcióját. Így meg minek "mérgezzem" magam?! Hmm nem tudom..
2011. szept. 8. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudhatod biztosra, hogy mikor lesz a következő kapcsolatod.. Én 2 éve szedem, azóta nincs párom, bár nem a nagy ő-re várok, csak nekem a menzeszem helyreállítása miatt kell, vagy h egyáltalán megjöjjön. Nincs semmi bajom tőle, csak pozitivumok, psze remélem a későbbiekben sem lesz.
2011. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én folytatam szakítás után, és jól is tettem, mert 1 hónapra rá jött az új barátom :)
2011. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*t
2011. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
75%
én folytattam, mivel a bőrproblémáimra is felírták, úgyhogy muszáj volt :)
2011. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
huha én először 18 évesen kezdtem szedni, annak a kapcsolatnak vége lett fél év után, akkor nem hagytam abba, pár hónapra rá volt egy komolyabb, hosszabb kapcsolatom, utána sem hagytam abba közvetlenül, csak olyan 8-10 hónap után, mikor senki és semmi nem csúszott be a láthatárra :))) 2 éves szünet után lett egy újabb komoly kapcsolatom, most szedek újra tabit, csak másmilyet
2011. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam, 6 hónapot voltunk együtt, 4 hónapig szedtem. Eldöntöttem, hogy nem akarok semmilyen kapcsolatot még egy jó darabig, ki tudja, mikor fogok megint szerelmes lenni, addig meg csak felesleges pénzkidobás, mert nekem enélkül is rendben a ciklusom, meg a bőröm. De ha lesz is új, akkor lehet szedni se fogom...
2011. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!