Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után, mennyi idővel várhatok változást?

Figyelt kérdés
Mikor ürül ki a a szervezetemből, és mikor fog változni a fájdalom amit a szedése alatt éreztem? 4 évig szedtem. Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat ezzel és az abbahagyással kapcsolatban. Mikor állt helyre a vérzésetek? Minden információt szívesen olvasok.
2011. szept. 13. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a mai modern tabletták hatóanyagai napok alatt kiürülnek, mikor hagytad abba:


ha fájdalmas volt a vérzésed tablettaszedés mellett, akkor ott más gond lehet el kellene menned nőgyógyászati kivizsgálásra

2011. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
"napok alatt" a fenéket. Ha valami elhiteti a testeddel hogy te terhes vagy az nem c vitamin kategória.
2011. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

második miről beszélsz? a peteérést akadályozza a gyógyszer ez nem egyenlő azzal, hogy elhiteti, hogy terhes vagy


nem mellesleg, ha nem napok alatt ürülne ki, akkor meséld már el nekem, miért gond, hogy kihagysz egy szemet v. 12 órán belül nem veszed be??? + ha nem így lenne, akkor hogy lenne vérzése az embernek a 7 napos szünetben???


az egy dolog, hogy a gyógyszer abbahagyása után a szervezetnek egyes emberek esetében idő kell, mire rájön, hogy kéne az érett petesejt, de semmi hatóanyag nem maradozik hónapokig a szervezetben a tablettából


nagyon sok tévhit van a köztudatban a fogamzásgátlókkal kapcsolatban

2011. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a vérzés volt fájdalmas, hanem a migrénem elviselhetetlen mértékig erősödött fel. Most vagyok a 7 napos szünetben, amikor "menstruálok", és utána nem fogom elkezdeni szedni, szóval még ennyire friss.
2011. szept. 13. 14:46
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
kb fél-1 év mire teljesen kiürül a szervezetedből és helyre álla ciklus és újra lesz peteérés,ember függő
2011. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
migréned? nekem a tablettától jött elő, váltottam, azóta szinte panaszmentes vagyok lindynette 20-at cseréltem milligestre
2011. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is lindynette 20at szedtem 4 évig és az utóbbi egy évben minden előjött, rengeteg nőgyógyászati betegség, migrén felerősödése, mert nekem előtte is megvolt. Sajnos egy éve nem szexelünk a párommal, így egyáltalán nem kell védekezés szempontjából, és nem akarom tovább terhelni a szervezetem, annyi szörnyűséget lehet olvasni.
2011. szept. 13. 16:16
 8/12 anonim ***** válasza:
nem kell minden marhaságot elhinni, amit olvasol...rengeteg tévhit van a fogamzásgátlóval kapcsolatban...némelyik orvos is tud bődületes marhaságokat állítani, de azért a nőgyógyászok 99,99%-a ért a témához, javaslom, hogy beszéld át a nőgyógyászoddal a problémáidat és keressetek együtt megoldást
2011. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, a gyógyszert nem javasolja a migrénem miatt, javasolt nuvaring gyűrűt, de nekem túl drága ahhoz, hogy ne szexeljek. Egyenlőre szeretném ha helyre állna a szervezetem, mert egy éve csak a baj van.
2011. szept. 13. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen problémák után nem értem miért erőlteti vmelyik hozzászóló a tablettát. Teljesen egyértelmű, hogy a kérdező szervezete nem bírja és kész. Migrénes nőnek alapból fel sem szabadna írni tablettát (és ezt orvos mondta nekem).

Egyébként maga a hatóanyag gyorsan (pár nap) alatt kiürül, de a hatásai akár hónapokig is érezhető maradhat. Pl. a ciklus nem biztos, hogy azonnal helyreáll.

2011. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!