Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzas gatlot szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzas gatlot szeretnek feliratni.18 eves vagyok. Sztetek?

Figyelt kérdés
felek a mellekhatasoktol..nalatok mi jelentkezett leginkabb?
2011. szept. 14. 19:27
 1/10 Koldus ***** válasza:
A nőgyógyász (ha jó orvos akkor) úgyis megvizsgál alaposan, elküld különféle vizsgálatokra és felírja neked a megfelelő gyógyszert...
2011. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam leginkább a fáradtság. Egy tök könnyű nap után hazajöttem, és semmit se tudtam csinálni, mert majdnem elaludtam, már 4 hónapja nem szedem, és semmi bajom. A másik pedig az, hogy, amikor szedtem, és megjött, akkor nagyon fájt a hasam, meg se bírtam mozdulni, előtte(meg már most is) végigröhögtem az ilyen nehéz napokat.

Más nem volt, csak egy kicsit még ingerültebb lettem, és sokszor volt rossz kedvem. De én nem akarok senkit se elrettenteni a fog.gátlótól.

2011. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tajparaszt ***** válasza:

Az én barátnőmnek jót tett.

Nem görcsöl annyira és mindig pontosan jön a mensi.

2011. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem fordultak elő a lehetséges mellékhatások. Alacsony hormontartalmú fogigátlót kaptam, beállt a mensim, és elmúltak az addig kibírhatatlan görcseim is. Úgymond "panasz mentes" lettem.
2011. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Timi: ) ***** válasza:
100%

Elvileg a mai fogamzásgátlók már nem tartalmaznak túl sok hormont,így csökkennek a mellékhatások is.Az orvos megvizsgál,és korodhoz,testalkatodhoz,egyénre szabva írja fel neked a megfelelő gyógyszert.Ha mégis jelentkezne mellékhatás,visszamész és kapsz másikat.Én Jangee-t szedek fél éve,megvagyok vele elégedve,mellékhatásként azt tapasztaltam,hogy 4 számot nőtt a cicim ,de nem zavar ;)

24/L

2011. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első hónapban volt átszakadásos vérzésem, de ez elvileg normális mellékhatás. Más nem jelentkezett és nem is szabad jelentkeznie nálad se ha jó a gyógyszer.
2011. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én jangee-val kezdtem, majd yasminellet szedek mostmár (a jangeet jogi vita miatt bevonták, de ugynaz a 2 gyógyszer)


Nekem minden létező POZITÍV "mellékhatás" előjött: a pattanásos bőröm gyönyörű sima lett, nem zsírosodik se a hajam se a bőröm, kevesebb és rövidebb a mensi, és a libidóm is nőtt.

én nem vettem észre negatív mellékhatást :) 4 hónapja szedem, eddig minden okés.


Kívánok neked is sok sikert! a korod kb megfelelő, ha fizikailag rendben talál a doki, akkor nyugodtan vágj bele. ha nem lenne emgfelelő, a szervezeted úgyis jelzi és akkor majd abbahagyod. ha rendszeres most a mensid, akkor biztosan eléggé érett vagy így nem lesz baj, de a doki majd megmondja.

2011. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Ne szedd.Megjárod később mikor idősebb leszel.
2011. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat..utoolso miert ne szedjem?
2011. szept. 25. 12:25
 10/10 anonim válasza:
Bajusz!
2011. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!