Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló az egy hetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló az egy hetes szünetben is véd?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ha elolvasnád a tájékoztatót, látnád hogy igen.
2011. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de melyik szünetre érted? úgy, hogy 3 hétig szeded és utána 1 hétig nem és utána megint előről kezdve? mert akkor igen. de úgy nem, amikor egy héttel később jössz rá hogy nem szedted egy hétig akkor, amikor kellett volna. én ilyenkor új hónapot kezdenék és azon a hónapban már nem szedném (max nem szexelsz és a gyógyszer is tovább tart..) és utána amikor eltelt az 1 hetes szünet is ujra kezded!
2011. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mitmivan? ***** válasza:
25%

Nem minden betegtájékoztatóban van ez benne. Nekem meg kellett kérdeznem a nőgyógyászt, hogy mi a helyzet ilyenkor.

Amúgy meg igen.

2011. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Enyémben sincs benne.csak azért kérdezem, mert 3 hétig rendesen szedtem, és most péntektől tart a szünet.Pénteken együtt voltunk, és vasárnap kellett vna megjönnie, de még mindig nem:S
2011. szept. 19. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló szedése elején lehet még rendszertelen a menstruációd, majd beáll. 1-2 nap nem gond, majd ha 1-2 hét lesz, félhetsz.
2011. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!