Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon terhes? Vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes? Vagy csak én aggódok túlságosan?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én is 16 évesek vagyunk.Nem most volt már az első alkalom, kb mikor 4 hónaposak voltunk akkor szeretkeztünk először. Eddig sosem izgultam,mert mindig óvszer+ a végén megnéztem mindig hogy kiszakadt-e de sosem volt semmi baja az óvszernek.Pár napja pont ilyen témáról beszélgettünk ,hogy pár ember mennyire felelőtlen ilyen téren és nem várt terhesség... Azt mondta, hogy az elmúlt 2 hónapban pont 18.-ára esett a menstruációja. Most sem volt semmi baj a védekezéssel,de 19.-e van.. Lehet csak én beszélem be magamnak,mert nemrég pont ilyen dolgokról beszéltünk?
2011. szept. 19. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi. tuti, hogy nem terhes a barátnőd, csak most ilyen a ciklusa. védekeztetek, megnézted, nincs baj. lehet hogy ideges, stresszel, bármi kiválthatja. főleg egy napos késés... az semmi. nekem is késett már napokat, heteket, pedig már rendszereződött és szűz vagyok. biztos nincs semmi baj. végre valaki, aki odafigyel a dolgokra. :)
2011. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az 1. kommentelőnek pedig köszönöm szépen a segítséget. Valamivel nyugodtabb vagyok (:
2011. szept. 19. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi butus. Egy nap még nem a világ, főleg 16 évesen, ha nem csináltátok óvszer nélkül,és nem szakadt ki, akkor mégis mitől eshetne teherbe??? Én 16 évesen nem tudtam sose napra pontosan belőni, hogy mikor fog megjönni. Úgy kb. hétre pontosan tudtam, hogy na akkor ezen a héten jönnie kell. (monjuk én nem is éltem nemi életet 16 évesen, de ti elég felelőségteljesnek látszotok, így erről nem szólok egy szót sem) Nyugi, ha egy hetet késik, akkor kezdjetek parázni, akkor jöhet a teszt.
2011. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szívesen, máskor is
2011. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jubilee ***** válasza:

Sajnos egyik védekezési mód mellett sem 100%-os a biztonság. 1-2 napos késés még nem a világ, ez bármelyik nőnél előfordulhat. Reméljük, hogy nem lesztek idő előtt szülők. :)

(Az egyik mondatodat megmosolyogtam. Kb 4 hónaposak voltunk, akkor szeretkeztünk először... :)- Feltételezem, hogy 4 hónapja voltatok együtt és nem 4 hónaposan történt ;) )

2011. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!