Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos nincs fertőzésem csak...

Biztos nincs fertőzésem csak túlságosan aggódok ugye?

Figyelt kérdés
Szóval elég sok a folyásom, de azt mondják ez normális, 12 hetes vagyok.De szokott olyan lenni, hogy nem ilyen nyák szerű, hanem inkább tömörebb cucc jön ki, persze nyákos dologgal.De nem viszketek, nincs büdös szaga, és végül is volt ilyen eddig is, nem volt semmi bajom...csak mindig van valami hülyeség amin agyalok...szörnyű.
2010. ápr. 12. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad, hülyeségeken agyalsz... szerintem semmi bajod. Élvezd a terhességet, ne terhességnek fogd fel. Ne is gondolj rá, hogy ott van. Menjetek el valami jó helyre, hogy lekösd magad. tanulj nyelvet, vagy bármi.
2010. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez normális és az is,hogy agyalsz.Nekem is folyton jár az agyam.Ameddig nem csíp és nem viszket minden rendben.
2010. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. ápr. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!