Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan származnak a neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan származnak a neten vásárolható fogamzásgátlók?

Figyelt kérdés

Az ismertekre gondolok, fele áron. Állítólag külföldről - ahol ingyenes. Valaki hallott erről részletesebben?

Köszi


2011. szept. 22. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ingyen :O az komoly... még jó hogy ebben a szar országban élünk :S
2011. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

14:53-nak


De ha külföldön rendes gyógyszertárban veszed meg, akkor egy képzett gyógyszerész adja ki neked, nem egy bangladesi bádogkunyhó konyhájában kevert tablettát veszel, hanem egy ellenőrizhető, visszakövethető gyógyszert.

2011. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
16:08, így van, éppen erre céloztam, hogy biztos forrásból is lehetséges megszerezni olcsóbban, mint a magyar árak.
2011. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utánaolvasgattam neten, cikkek foglalkoznak vele, hogy manapság recept nélkül vehetőek a netről a fogamzásgátló tabik, amiket szlovákiából stb hordanak be, mert ott olcsóbb-ingyenes ottani TBvel stb és egyéb országokból. Amikor kint éltem én is ingyen kaptam. Most Milligestet szedek és ezt tervezem netről venni.
2011. szept. 22. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!