Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a tapasztalatotok a Yaz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok a Yaz, vagy a Yazmin (ez két külön tabletta) tablettaval kapcsolatban? Rákerestem a neten is, sok mindent elolvastam, de a mérvadó mégis a tapasztalat.

Figyelt kérdés
mindkettőt felirta az orvos, véreredmény alapjan (nem ő küldött el, hanem en mentem, mert tudtam h kelleni fog, tehat ez csak egy egyszerű vérkép volt), és azt mondta h valasszak. de nem tudok mi alapjan valasztani. a Yaz a legujabb tabletta, tamaszkodhatok erre is, de nemtom. 19, l
2009. ápr. 25. 17:18
 1/1 anonim válasza:
Yaz a legjobb...de a legdragabb is... Keves hormon, megis eltunnek a pattanasok, a mensi csak csipp csopp. Szuper.
2011. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!