Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha augusztus 27-én voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha augusztus 27-én voltam együtt párommal, akkor már ki tudja mutatni a teszt hogy terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés
Kaphatok leoltó választ, stb... nem érdekel, engem az érdekel amit kérdeztem. Ki tudná mutatni már a teszt a terhességet? Egy napja késik, nem szokott késni szinte soha. NAGYON fontos lenne a válasz.
2011. szept. 26. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igen vegyél egy tesztet.DE csak reggel végezd el a biztonság kedvéért!!!
2011. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha aug. 27-én esett a kérdező teherbe, akkor akár este is pisilhet a tesztre, mindenképp ki fogja mutatni.


Egy nap késés nem sokat jelent, ha most feküdtetek le először, akár ettől is késhet két hetet.


Meg nem mindegy, hogy védekeztetek-e vagy sem...

2011. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez volt az első alkalom számomra. Ő már komolyabb kapcsolat volt, és nem lett volna baj ha teherbe esek - de bizonyos okok miatt szakítottunk. Ezért fontos az hogy vajon lehetek-e terhes, mert emiatt nem is védekeztünk, de nem ment el végülis bennem, és rá két napra meg is jött a menzeszem - és mégis késik most pedig. Pedig nem szokott soha késni... furcsállom is, ezért holnap reggel tesztelek.
2011. szept. 26. 20:26
 5/7 anonim válasza:
Mi újság ? Mi lett az eredmény??
2011. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett az eredmény, ma reggel teszteltem, de menzesz még sehol...
2011. szept. 27. 17:12
 7/7 anonim válasza:
OKÉ! Most már nyugi a teszt kimutatta volna.Nekem volt amikor 10-napot is késett.
2011. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!