Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmnek késik a menszesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek késik a menszesze, eddig összesen kétszer voltunk együtt, mindkét alkalommal óvszerrel védekeztünk. Van rá esély, hogy mégis baj történt?

Figyelt kérdés
Az óvszer biztos nem szakadt ki,de tüzetesebben nem vizsgáltam meg.
2009. ápr. 26. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
előfordulhat. de attól is késhet hogy nagyon parázik:S
2009. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
lehetséges, de nekem is késett mikor idegeskedtem rajta
2009. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja és az is lehet,hogy kimered ha annyira parázik

előző válaszoló voltam

2009. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tade ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy csak felfazott es azert kesik, szerintem tuti nem lehet terhes.
2009. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha eddig pontos a ciklusa, akkor vegyen egy tesztet, és csinálja meg, 99,9%, hogy negatív lesz, megnyugszik, és meg fog jönni, lehet fél órával később tamponért fog rohangálni.

Én is görcsöltem, hogy lehet terhes lettem, jó nálunk volt egy felelőtlen éjszaka, ami után érthető volt az aggódás, és a nega teszt után úgy megjött... nem pánikoltam tovább, és kész.

Ha nem rendszeres a ciklusa még, akkor elképzelhető, hogy csak spontán késik, de egy tesztbe nem fog akkor sem belehalni. Nyugalom.

2009. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Csinált egy tesztet és negatív lett!

Mennyire biztosak ezek a gyorstesztek?

2009. ápr. 27. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó, a negatívra szokták azt írni, hogy ha az, még nem jelenti, hogy nem terhes az illető. Függ a késés idejétől is. Két hetes késénél már nagyon biztosnak mondható, két napnál még sajna lehet, nem tudja kimutatni a terhességet alacsony hormonok miatt.

De nagy esélye van annak, hogy nem fognak Apúúúnak hívni:)

Nyugi.

2009. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!