Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a tapasztalat a Volinával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalat a Volinával?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete szedem a Volinát,minden nap hányingerem van azóta.Régebben a Yadine-t szedtem pár évig,azzal nem volt semmi bajom,a dokinak említettem is,de ezt írta fel,mondván,hogy ez ugyanaz.

Tapasztalt valaki hasonló mellékhatást és ha igen meddig tartott?


2011. szept. 27. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát, nekem a yadine-tól lett kb. 3 hónap szedés után folyton mindentől hányingerem (bár reggelente anyu csak nevetett, hogy nem bírom kinyitni a hűtőt:D), szóval átérzem.. nekem nem múlt el, abba kellett hagynom a gyógyszert.. aztán egy év múlva yangee-t írt fel, ami teljesen 100%ig ugyanaz, csak kevesebb benne a hormon.. na attól két hét után mindentől hányingerem volt.. aztán most egy teljesen mást szedek, ami eddig viszonylag jó. szerintem ha nem múlik el vagy a levél végére vagy a következő levél végére (én mindig kínoztam magam, hátha elmúlik:D), akkor menj vissza a dokidhoz, hogy megpróbálnál valami mást..
2011. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
olvasd el a beteg tájékoztatót és ne szedd tovább mert terhes vagy!
2011. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az teljesen kizárt:-)
2011. szept. 28. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!