Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, h a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, h a fogamzásgátló miatt vagyok száraz és fáj a szex?

Figyelt kérdés
kb. 6. alkalommal voltunk együtt,és még mindig száraz voltm,fát,és nem hiszem,h még mindig fájnia kellene. Éa még élvezni se tudom így. Lehet,hogy ez fog. gátlótól van? csak egy hónapja szedem, de lehet,hogy mégis más a probléma? Mit tegyek,váltsak gyógyszert? segítsetek! :S
2011. júl. 4. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet.. nekem is attól volt..
2011. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló hüvelyszárazságot okozhat, úgyhogy ha a tablettaszedés óta tart ez a probléma, akkor biztos hogy amiatt van. De az is lehet hogy fertőzést kaptál, begyulladt a hüvelyed, és ezért fájdalmas a szex. De ha nincs folyásod, akkor inkább az első variáció a valószínűbb.

Talán próbáljátok meg síkosítóval. Ha ez a tabi nálad ilyet okozott, akkor valószínű hogy az összesnél ugyan ez lenne, szerintem nincs sok értelme váltani ha egyéb mellékhatásod nincs.

2011. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!