Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottátok hogy Horvatorszagb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottátok hogy Horvatorszagban meghalt egy lany (allitolag.) a Yasmin (Yasminelle) tabi miatt? Kinek mi a velemenye?

Figyelt kérdés
tüdőemboliat kapott, es meghalt. 20 eves volt. en 18 vok, és azt irt fel a doki, de vérkép alapjan (igaz h sima vérkép), de most nem tudom h merjem-e szedni. nem is Yasminelle-t, hanem egy ujabb fajtajat ugyanennek a gyogyszernek, a Yaz-t.
2009. ápr. 28. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

[link]


Nekem az a véleményem hogy minden gyógyszernek van mellékhatása... ennyi erővel aspirint se venne be az embert, sem másokat

Ha kivizsgált (vérkép, ultrahang) akkor szerintem nincs félni valód..

2009. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
bármelyik fogamzásgátló okozhat embóliát, de a sok zsíros kaja, cigi, alkohol, és az öröklött tényezők is hajlamosítanak rá!
2009. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Én nem hallottam. De végül is ha kicsi is, de van rá esély, hogy ez megtörtént.

De szerintem nem kell aggódnod, nagyon sokat szedik ezt a gyógyszert és semmi bajuk.

Ahhoz, hogy a tüdő összeessen nagyon nagyon sokáig kell ezt szedni és nagyon ritka eset.

Ha veszélyes lenne nem szedné ennyi ember. És neked vizsgálatot is végeztek, szerintem szedheted. Ha problémád lesz vele elmész az orvoshoz és másikat kérsz.

2009. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Ez oylan hogy valaki mtüdőrákot kap 1év cigizés után valaki 50 év után sem. Vagy valakinek tilos egy sört is meginnia mert alkoholérzékeny. ez nem a gyógyszer hibája, hanem az orvosé aki nem vette észre a dolgot.
2009. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!