Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik egy nőgyógyásznál?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik egy nőgyógyásznál? Akkor is megvizsgál, hogy ha még szűz vagyok? És a fogamzásgátló tabletták nem járnak különösebb mellékhatásokkal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

őőő.. pont egy orvostól kellene kérdezned, hogy mivel járnak!! nem? de igen, sok mellékhatásuk lehet.

és igen, ha valami problémád van, megvizsgál.

2011. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1.kérdés: bemész,köszönsz, ő is köszön,felfekszel és megvizsgál,nem kellemes,valami rövid szoknyát vigyél.

2.kérdés:megvizsgál akkor is,ha nem vagy szűz :)

3.kérdés:járhat,de nem törvényszerű,azért van a neve előtt a dörö,hogy eldöntse neked melyik a legmegfelelőbb.

20l

2011. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
milyen probléma lehet?
2011. okt. 2. 19:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. okt. 2. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ha szüz vagy akkor azt hiszem a végbeledbe nyul fel ujjal,hogy megtapogassa a méhed.nekem szerencsére ilyen nem volt.rendes vizsgálatnál egy kacsa nevezetü eszközt feldug,majd szétnyitja hogy belásson a hüvelybe. valami világito gépbe szokott nézni hogy felszini sérülést betegséget keressen.utána egy ultrahangot dug fel, az kicsit nyomja a méhet kicsit kellemetlen. a monitoron láthatod te is a méhed. utána "megujjaz" hogy kitapintsa kézzel is nincs e baj,és ennyi.

utána megnézi a mell idet nincs e csomo.én elsönél se izgultam valahogy nem féltem ugy voltam vele hogy orvos.


a tablettának van sok mellékhatása de sztem attol függ milyen meg te hogy reagálsz rá. ez ugy van ha tapasztalsz valami rosszat akkor felir másikat.amugy sztem ritkán jön ki sok baj.van aki meghizik vagy szörösebb lesz ezek elég durvák de nekem nem volt sose bajom töle. a pozitiv mellékhatása viszont hogy a menzesz nem fáj olyan erösen mint szokott és beállitja rendszeresre.


probléma: gombásodás a leggyakoribb. iylenkor viszketsz általában de durva esetben büdös, túrószerű a folyásod is.


menzesz rendellenességnél is el szoktak menni. ha nem jön meg vagy tul sürün megjön.


na meg nemi betegségek esetén ....

2011. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja de ezek a problémák általánosan XD mivel szüz vagy igy nálad a nemi betegség nem nagyon jöhet szoba:) de általában gombát majnem mindneki összeszed. uszoda iylesmi...
2011. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem szűzként a másik lyukon vizsgáltak meg. Évekkel később első kapcsolatomkor mikor felírattam még szűz voltam így odalent nem vizsgáltak meg. Mikor már nem voltam az csak akkor volt teljes körű vizsgálat. Felfekszel, a doki mondja mikor szoríts mikor nem, feldug egy ,,kacsa" nevű szerkezetet, benéz, kenetet vesz, aztán ujjal is megvizsgál. Ez elég brutálisan hangzik de hidd el 2 perc sincs az egész, én nagyon féltem de semmi se volt ahhoz képest aminek elképzeltem.

Mellékhatás akkor van ha nem jó a szervezetednek a gyógyszer. Ezek mind rajta lesznek a tájékoztatón. És a szabályok is.


22N

2011. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!