Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tenni, ha mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha mindig nagyon rosszul vagyok a tablettától?

Figyelt kérdés

nagyon fáj a hasam + hányinger. és tudom, hogyha most ennék valamit azt azonnal kihánynám, tapasztalat. :S

symiciát szedek, az orvos szerint ehhez kevesen jelezték hogy fájt volna a hasuk, meg direkt ezért van benne enyhe hashajtó is. amit ez előtt szedtem, az még rosszabb volt, akkor minden nap úgy éreztem hogy kiszakad a gyomrom, és csak akkor lettem kicsit jobban, miután hánytam. ha meg kihányom, elvileg nem tud rendesen felszívódni, és így még csak nem is véd. ezt hónap közben abba kellett hagynom, mert már nem bírtam. aztán elkezdtem szedni a symiciát, ez kezdetben jobb volt valamivel, de egyszer-egyszer akkor is volt hasfájás + hányás. :S akkor ezt 2 hónapig tűrtem valahogy, hogy még hátha hozzászokok, de a 2.hónapban is voltak rosszullétek. akkor még meg is fogadtam, hogy soha többet fogamzásgátló, még inkább legyek terhes, vagy semmi szex, mint hogy ez. csak a drága barátomnak csak sikerült rábeszélnie... :) nem hajlandó gumit húzni...

na szóval mit tudnátok ajánlani, mit tudok csinálni, ha nagyon fáj a hasam? este szoktam bevenni, hogy kevesebb gond legyen, de most is arra az érzésre keltem fel, hogy mindjárt hányok, és fáj a hasam :s


2011. okt. 4. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:

dobd a pasit és szedj össze valami normálisat



a tablettát meg cseréld le nuvaringre, ha az sem jön be, akkor pesszárium+spermicid vagy óvszer

2011. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátod húzzon fel gumit.Az elélvezés előtt pedig húzz le és ne beléd menjen el hanem máshova(has,popsi,mell száj akármi.És ne pontozzatok le,nem kell állandóan p-ba élvezni!).


Egy barátnőm hüvelygyűrűt használt és hó végén szül.Szóval ennek tudatába döntsd el, hogy ki akarod-e használni a hüvelygyűrűt,pesszáriumot,avagy egyév pharmatex-es cuccokat-mint pl a hüvelytabletta.Ezek mégnagyobb odafigyelést igényelnek.


A megszakításos módszer pedig nem védekezés,ezt jobb ha azért megjegyzed.


A másik lehetőség még, ha kipróbálsz egy új fog.gátlót.Én már számtalanfélét szedtem,de mivel mindenkinek más tabi válik be így nem tudnám egyiket sem javasolni.Nekem legutoljár a yasminelle-t írták fel,10kilót híztam,ekcémám lett,még a szememen is,kiszáradt a bőröm,stb.Hányingert viszont még egy tablettánál sem tapasztaltam és hasmenést sem.Amivel semmi bajom nem volt,az a diane35 és a graciel volt.

Szerintem válts tabit,de tabi mellett se beléd élvezzen a párod.

2011. okt. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
állj már a sarkadra, normális helyzetben pasinak nem abból kell választania, hogy gumival vagy anélkül, hanem hogy gumival vagy sehogy... rögtön megváltozna a gumihoz viszonyulása
2011. okt. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

van férfi fogamzásgátló tabletta is.

vagy próbálj ki másmien gyógyszert. de én az első verziót javasolnám.

2011. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :) beszélek majd vele erről


ez a második nap hogy szedem, volt 5 vagy 6 hónap kihagyás, és tegnap vettem be az elsőt, akkor még nem volt semmi bajom. abbahagyjam most szerintetek a szedést?

2011. okt. 4. 01:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne szedj tablettát.A kedves párodnak meg mond meg, ahogy előttem is mondták már, hogy vagy gumival vagy sehogy.Mi az hogy nem hajlandó felhúzni?Mekkora önzőség.Inkább Te legyél rosszul meg mérgezd magad.A gumi nem fáj és nem mérgezi a szervezetet.Ezen gondolkozz el és mindenképp beszélj a barátddal, nehogy már Te szedvedj azért, mert ő önző és neki legyen jó csak.
2011. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én migrén erősödése miatt hagytam abba, párom pont hogy támogatott, mert látta, hogy hányásig fajul a dolog. Így abbahagytam és óvszerrel védekezünk simán belemegy, mert értelmes ember. Nem kényszeríthet egy p.öcs arra hogy mérgezd magad, nem igaz, hogy nem látja mennyire szenvedsz.
2011. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!