Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még mindig nem jött meg, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem jött meg, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban, szept. 17-én kezdtem el szedni a Yasminelle tablettát. Ma van a 7 napos szünet 3. napja, de vérzés még sehol... szerintetek kell aggódnom? kb. egy hete voltam együtt a barátommal más védekezési mód nélkül(mivel a betegtájékoztatóban az állt hogy ha a vérzés első napján kezdem el szedni akkor már védettséget biztosít.)

vegyek egy tesztet holnap, vagy várjak még egy kicsit?


2011. okt. 10. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

7 napos a szünet és még csak a 3 nap van. Mégis hol a probléma?

Ha nem jön meg szünetben, akkor kezdj aggódni.

2011. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem yasminelle-nél a 4. napon szokott megjönni, de még ha a 7.en jönne meg az se lenen gond :)

(bár most én is aggódom, 3. napon vagyok és még nem fájt a pocim, tehát valszeg hnap nem jön meg... de ha megjön az 5.en akkor megnyuxom, máskor is volt már ilyen)

az a léyneg, hogy megjöjjön. de ha aggódsz, tesztelj. nem lesz bajod tőle és megnyugtat :9

2011. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igaz...de csak azért aggódom egy kicsit, mert a betegtájékoztató szerint a 2-3. szünetes napon jön meg legtöbbször. jó, tudom, egyéni dolog is... de nekem, amíg nem szedtem gyógyszert szinte órára pontosan, 28 napra jött meg mindig, sosem volt vérzészavarom vagy ilyesmi.
2011. okt. 10. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

1 teljesen irreleváns, hogy gyógyszer nélkül hány napos a ciklusod

2 a betegtájékoztatóban le van írva, hogy a 7 napos szünet bármely napján várható a vérzés

2011. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!