Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg esélyes a fogyás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg esélyes a fogyás a yasminell-től?

Figyelt kérdés

beírtam a keresőbe a yasminelle-t, és sok olvastam pár helyen, hogy fogytak tőle. aki fogyott, az duci volt előtte (volt miből fogyni), esetleg nőttek a mellei (ilyen válasz is volt)?

most írta fel az orvos, holnap kezdem szedni, ezért kérdezem. eddig symiciát szedtem, amiben lényegében ugyan ezek a hatóanyagok vannak, csak annak most akadozik a szállítása...


nem rég fogytam 10-13kg-ot, még ennyit kellene. most kezdek reménykedni, hogy a gyógyszer segít egy kicsit... (a sport is megvan mellette persze)


2011. okt. 14. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A mai fogamzásgátlók elsősorban a vízháztartásra vannak hatással. Csökkentik a szövetek vízvisszatartási képességét. Tehát ha fogyysz tőle az víz. Viszont legalább biztos nem hízol
2011. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvost kérdezted aki biztos tudott volna válaszolni?
2011. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

mert miután adta az új gyógyszert, néztem utána, és MOST olvastam ezeket...ha előbb olvasom, nyilván megkérdezem az orvost, de mivel nem tudtam, hogy másikat fog adni, miért néztem volna utána???


miért kell kukacoskodni??

2011. okt. 14. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:

"eddig symiciát szedtem, amiben lényegében ugyan ezek a hatóanyagok vannak"


Érted azt, amit leírták? Ugyanaz. Ergo: Ugyanolyan hatásai lesznek, mint az előző tablettádnak.

Teljesen ugyan az!! Csak más van ráírva a dobozára. Ennyi...

2011. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor átfogalmazom: miért nem az orvosodat kérdezed aki tud biztosat mondani erre? Itt max találgatásokat találsz.
2011. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en is fogytam tole :)
2011. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én meg híztam, ugyhogy mindenkire tök másképpen hat.
2011. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lujzika21 válasza:

Szia!

Én sokat híztam tőle és sokszor epét hánytam, de váltottam gyógyszert és minden rendben lett.

2011. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!