Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ez a drasztikus fogyás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a drasztikus fogyás?

Figyelt kérdés
1,5 év után abbahagytam a fogamzásgátló szedését, jobbnak láttam máshogy védekezni. Azóta semmi étvágyam nincs, napi egy pirítóst eszek, azt is csak azért, mert már érzem, hogy szédülnék egyébként. Nincsen éhségérzetem, bármi ételre rágondolok, hányingerem lesz. Pedig amíg szedtem a gyógyszert, folyton éhes voltam, jobban mondva falási rohamaim voltak. Fogytam is 4 kilót 2 hét alatt. Ez akkor a gyógyszer abbahagyása miatt lehetséges?
2010. jún. 16. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a gyógyszer miatt van. ha nincs is éhségérzeted, próbálj meg valami egészségesebbet enni. én azért elmennék egy orvoshoz ezzel a dologgal, már csak a biztonság kedvéért.
2010. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, én is arra gondoltam, hogy orvossal is kellene erről beszélnem.
2010. jún. 16. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Bringázz. Igen, esőben is. Engem simán pocakosít. Mármint az éhség, ami követi.
2010. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel nincs biciklim, így azt nem tudok, de rendszeresen tornázom, hátha megéhezek... de utána még jobban nem vagyok éhes, ki tudja...
2010. jún. 16. 17:55
 5/7 anonim válasza:
milyen tablettát szedtél?
2010. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bringázásban is inkább a sok-sok friss levegő éhesít :) Fontos a helyszín...
2010. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Yasminelle-t, és hozzáteszem felszedtem egy pár kilót a tabletta szedése alatt, tehát rám fér ez a jótékony súlyvesztés. Okés, akkor kint a friss levegőn is edzem majd. Köszönöm a kedves válaszaitokat!
2010. jún. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!