Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jött meg, mikor még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött meg, mikor még csak a levél felénél tartok?

Figyelt kérdés
Még van hátra 8szem a fogamzásgátló tablettámból, de megjött!Miért,és hogyan lehet ez?
2008. márc. 15. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezded szedni a tabit, akkor még a hormonjaid teljesen összevissza működnek, így akár a megzavarodottság miatt ez is történhet, ami most nálad.
2008. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mióta szedsz tabit? Mert ha kevesebb, mint 3 hónapja, akkor ez előfordulhat (pecsételő vérzés a neve). A szervezeted most szokik hozzá a hormonokhoz, ezért fordul elő. Ha pedig már hónapok óta szeded, akkor lehet, hogy érdemes lenne orvoshoz fordulni, mert ez a tabi nem jó neked, mást fog felírni!

2008. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még csak nem régóta szeded, akkor ez teljesen normális, még szokja a szervezeted a tabit! Ha viszont már egy jó ideje szeded, akkor érdemes dokihoz menned, mert lehet, hogy nem jó neked ez a fajta gyógyszer!
2008. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 6hónapig szedtem a Belara nevű fogamzásgátlót és soha enm a 7napos szünetben jött meg...elmentem dokihoz, és azt mondta h ír másikat, 3szakaszosat.de ha 3hónapon belül vagy ako csak nyugodj meg:)
2008. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!