Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Mennyi az esélye a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi az esélye a libidó csökkenésének fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés

Azok írjanak, akik érintettek ez ügyben....

Kinek mi a tapasztalata????


2011. okt. 16. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Minél tovább szeded, annál inkább elnyomja a libidót.

A végén már egyáltalán nem érdekelt a szex, inkább elmentem mosogatni. Kb. ennyire.

Amióta nem szedek tablettát, nincs ilyen gondom, sőőőőőt.... ;)

2011. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 3 éve szedek fogamzásgátlót, nálam nem jelentkezett efféle mellékhatás (igazából mellnövekedésen kívül semmi más sem, Lindynette-t szedek).

Kb 10 barátnőm szed rajtam kívül fogamzásgátlót, a legtöbben évek óta (aki legrégebb óta, az 8 éve), náluk se okozott libidócsökkenést, se egyéb mellékhatásokat.

20/L (a többiek is velem egykorúak, kiv. aki 8 éve szedi, ő 26 éves)

2011. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tapasztaltam ilyen hatását, pedig kb. két évig szedtem 20-22 éves korom környékén (Mercilont). Sőt... épp az ellenkezője volt igaz, mondjuk az inkább annak volt köszönhető, hogy nem kellett a gumival bajlódni, spontánabb volt minden, extrémebb helyszínek stb. :)
2011. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam egy felmérést. 51 nőből 19nél jelentkezett ez a mellékhatás.
2011. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én Regulon-t szedtem 2x 3 évig.(közte szültem 2 gyereket)

Volt libidó-csökkenés,és hüvely szárazság.Második gyerek után nem is kezdtem el szedni újra a gyógyszert.

Most már másfél éve kiszáll a férjem,ami nem a legbiztonságosabb,de eddig megúsztuk.Te ne kockáztass!!! :)

(27/L 8 éve férjnél)

2011. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam se okozott semmit....
2011. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Yasminellét szedek, esetleg még valaki aki ezt a tabit szdi, Neki volt libidó csökkenéses problémája,mert én úgy érzem hogy van :S :(
2011. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!