Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta hat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta hat másnap?

Figyelt kérdés
érdekelne hogy a tabletta másnap is hat ? gondolok itt olyanra hogy ha hétfőn beveszi az illető mert vasárnap elszakadt a gumi akkor ez az adag véd a hétfő este történt baleset ellen is, vagy ilyenkor új adagot kell bevenni ?
2011. okt. 16. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
tájékoztatót nem tudsz olvasni vagy lusta vagy?
2011. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy nem én vettem be a tabit ?!
2011. okt. 16. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
tájékoztatót nem tud olvasni vagy lusta az a valaki?
2011. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából lusta volt elolvasni. közben megkerestem neki a tájékoztatót és azt írja hogy csak a bevétel előttire véd.
2011. okt. 16. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétszer egymás után baleset, mi? Tescós zacskót használtok kotonnak, vagy csak keféltek összevissza és b*sztok védekezni?

Egyébként a tabletta alapból nem 100%-os (csak kb. 86).

Ha szombaton szexeltetek, hétfőn bevette a tabit és UTÁNA szexeltetek megint, akkor a második aktusnál nem hat.

Mellékesen: egy baromi erős gyógyszerről van szó, ami nem cukorka, és egyébként elég értalmas, szóval rendesen szét tudja cseszni a lány hormonháztartását. Nem is lehet belőle egy hónapon belül (de inkább fél éven belül) kettőt vagy többet bevenni.


Ha nem akarod a drágalátos nőcskéd (aki legalább olyan sík hülye, mint te) hormonrendszerét szétcseszni, akkor tanuld meg használni azt az istenverte kotont.

2011. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!