Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Mennyi az esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt a barátommal szeretkeztünk és én épp ebbe az 5 napos menstruációs folyamatomban voltam. Eddig mindig védekeztünk ahogy most is csak most elszakadta gumi. Szerintetek mennyi esélyem van a terhességre? 17/N
2011. okt. 23. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
21.435288241424152152132%
2011. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legpontosabb válasz: 50-50, vagy igen, vagy nem. Remélem sokat segíthettem.
2011. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0. Ovuláció alatt max fertőzés veszély van.
2011. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha menstruálsz miért szexeltek? (Bocsánat, költői kérdés, de nem tudtam megállni...)


Elég sok esélyed van rá, mert menstruáláskor alapból nagyobb rá az esély, de így, hogy még a gumi is kiszakadt vegyél egy tesztet...

2011. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalább nem kell egyetemi tandíjat fizetned.
2011. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
el is ment benned a barátod? menstruáció alatt igen kicsi az esély arra h teherbe essél. de megtörténhet.. 72 órás tabletta amit javaslok de ha jol olvasom tegnap előtt. történt a baj akkor elég kevés időd maradt rá, hogy bevegyed :S. ha nem ment el benned a barátod akk kb kizárhatod a terhességet.
2011. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon 3 fajta esemény utáni tabletta van forgalomban, ebből 2 72 órás és 1 5 napos. mindegyiket csak receptre írják fel. Attól hogy menstruálsz még eshetsz teherbe. Mellesleg az, ha megjön a menstruációd sem biztos hogy nem vagy terhes. Aki ennyire ért hozzá könyörgöm inkább ne szexeljen... vagy szedj fogamzásgátlót, bár mint ahogy a gumi, az sem 100%-os (semmi sem az, kivéve az önmegtartóztatást)

a fogamzásgátlóban nincs semmi káros hormon, ugyan az van benne amit a tested is megtermel természetes körülmények között, de így folyamatosan kapja. Tessék utánanézni mielőtt úgy érzitek felnőttetek....

2011. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!