Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5. -ik napja menstruálok és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. -ik napja menstruálok és a barátommal lefeküdtünk, és használtunk óvszert, ami elszakadt. Nem vettük észre és a barátom elment. De rögtön elkezdtük ki szedni de nem biztos hogy az összes kijött és utána wc-én is voltam. Most terhes leszek? :S

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Elvileg menstruacio alatt nem eshetsz teherbe, de sose tudni, ugyh inkabb csinalj egy tesztet. vagy minél előbb vegyél be egy esemenyutanit.
2009. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
HA utána elkezded "kiszedni" az már semmit nem ér.HA még menstruáltál nagyon kicsi az esélye ...de sajna van rá.
2009. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem vegyél be 72 órásat! hidd el sajna bármikor teherbe eshetsz! jobb félni mint megijedni..! és még ajánlanám a fogamzásgátlót ezek után! az biztosabb! használjatok mellé óvszert is, megvéd a betegségektől, és ha a tabival gond van, akkor a terhességtől is!
2009. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Attól még lehetsz terhes, hogy éppen menstruálsz, de nagyon kicsi az esélye (naptár-módszer). Jó, hogy kiszedtétek a "nagyját", de tudod, hogy a gyerekhez 1 db is elég...

Írass fel 72 órás tabit.

2009. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kevés az esélye, hogy teherbe ess, de a biztonság kedvéért a 72 órás tablettát javaslom én is.
2009. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És ezt a tablettát 18 éven aluliak kiválthatják vény nélkül?

és még most is menstruálok akkor ki kell jönni-e mert még nincs peteérés menstruáció alatt.Meg még valamit hallottam van ilyen esemény utáni tabletta és ehhez nem kell 18-nak lenni.

2009. máj. 5. 08:37
 7/16 anonim ***** válasza:
En ugy tudom h az eseményutanit mindjart az aktus utan kell bevenni, a 72 orasat meg 72 oran belül. sztem ha a baratod megy el a patikaba akkor kiadják recept nelkul is. gondolom a fiud mar van 18.
2009. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom ami veled történt. Velem is pont ugyanez esett meg csak épp nem menstruált a bnőm. Mi is egyből rohantunk h "kiszedjül" Menjetek el orvoshoz mert az esemény utáni tablettát csak receptre adják ki. A pasi nak is felirják nem kell a lánynak is ottlenni ha szégyenlős csak a személyidet add oda az adatok felirásához. Kb 4500-500Ft Remélem tudtam segiteni
2009. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Recept nélkül nem adják oda...menj el a nőgyógyászhoz és mondd el neki mi történt.Felírja aztán irány a patika.
2009. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni ugyanaz, mint a 72 órás.


Ejjj...

2009. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!