Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár nappal ezelőtt lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nappal ezelőtt lefeküdtem egy sráccal. Nem használtunk gumit. De mielött el ment volna az pár perc volt kivette vártunk 5 percet kb és megint lefeküdtünk persze gumi nélkül megint. De most 10. -ére vártam de nem jött meg. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
hozzáteszem februárba 2x volt meg. hónap elején és hónap közepén majdnem a végén.késhet ennyit vagy be zavart neki hogy 2x volt meg?
2010. márc. 19. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet,mi nem tudunk biztosat mondani.
2010. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
te hulye vagy.. ez meg milyen mondat, h " persze, gumi nelkul "? védekezni kell, ha nem akarsz terhes lenni. ha meg nem védekeztek, akkor ne csodálkozz.
2010. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mosta vagy minimum törölte meg a farkát akkor bizony, terhes vagy. 8) Kár is mellébeszélni. Vegyél tesztet, vagy ami még jobb, húzz nőgyógyászhoz és ha mégse csúszott be gyerek, irass magadnak gyógyszert...
2010. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik gyógyszertárban, vagy akár tescóban is vehetsz terhességi tesztet. Szorítok, hogy megúszd, bár vésd az eszedbe, hogy ez csak K.URVA NAGY MÁK, ha nem vagy terhes!!! Az előnedvtől is teherbe lehet esni, ezt nem tudtad?! Ha megúszod, ezentúl mindig legyen Nálad óvszer, és igenis húzd fel a pasid farkára, csak azzal történjen a behatolás! Kicsit se engedd óvszer nélkül betenni!!!!!!
2010. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
örülök hogy azért páran válaszoltatok a kérdésemre de volt ott lejjebb is hogy februárba 2x volt meg nem zavarhat ez be?de amúgy meg néztem már minden olyan oldalt ahol a terhesség jelei vannak de egyet sem tapasztalok belőle...
2010. márc. 20. 14:04
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a vállaszokat de azóta megjött hála istennek szóval nem vagyok terhes...
2010. márc. 25. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!