Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos ez?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek fog.gátlót (yasminelle), eddig óvszert is használtunk, mert nem bízunk magában a tablettában. De az utóbbi 2 alkalommal gumi nélkül csináltuk, de a vége előtt bőven kivette a barátom és máshogy fejeztük be a dolgot. Elvileg nem jön neki előváladéka (hiszen tényleg hamarabb kiveszi sokkal), de mennyire biztonságos ez így? Valamennyire csak megbízható a gyógyszer nem?
2011. okt. 24. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni, 9 hónap múlva kiderül kérek beszámolót: 06 90 543 234
2011. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
a fogamzásgátló tabletta a legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer, ami létezik, ha rendesen szeded. biztonságosabb, mint az óvszer. ne aggódj, és felesleges nem befejezni, nem lehetsz terhes, mivel nincs peteérésed.
2011. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor minek szeded a gyógyszert? Teljesen feleslegesen csinálod magadnak ezt a hormonkúrát.. Amit csináltok, az egyszerű megszakítással is működne.


Nyugodtan csináljátok mindenféle megszakítás nélkül. el is élvezhet benned. Ha rendesen szeded a tablettát, akkor nem leszel terhes.

2011. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded nem leszel terhes. De ezt nyilván a doki is elmagyarázta neked. 3 hónap alatt már abszolút kialakult a védettség. Az előváladékot meg 100% h kivédi. Ha a benti élvezéstől még aggódsz, akkor alkalmazzatok még naptármódszert és csak akkor élvezzen beléd mikor nem vagy ,,aktív" szakaszban. Egy szó mint száz igen a gyógyszer megbízható.
2011. okt. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon megnyugtattatok :) azért tettem fel leginkább a kérdést, mert sok helyen hallottam/olvastam, hogy valaki tabletta mellett esett teherbe. De akkor valószínűleg nem megfelelően szedte. Én meg nagyon figyelek erre. Köszönöm mégegyszer :)
2011. okt. 25. 21:19
 6/6 napietus ***** válasza:
amikor antibiotikumot szedsz illetve hányással, hasmenéssel járó betegséged van, akkor érdemes kiegészítő védekezést alkalmazni. mert ezek olyan esetek még, amikor teherbe lehet esni tabletta szedése mellett.
2011. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!