Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segíthet a nőgyógyász ezen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet a nőgyógyász ezen a problémán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy semmi mellem nincsen, attól tartok ez valami hormonzavar... 19 éves lány vagyok, egyáltalán nem vagyok sovány, és nem is sportolok olyan szinten, hogy emiatt ne lenne mellem. 4 hónapja szedek fogamzásgátlót(Jangee 3mg/0,02 mg), de nem érzékeltem túl nagy változást és arra gondoltam elpanaszolom a dokinak a gondomat, hát ha tud segíteni...Bízom is ebben, mert ismertem jó pár lányt, akiknek nagyon kicsi mellük volt és tökre megnőtt nekik a tablettától. Ti mit gondoltok? Kérlek, segítsetek!


Ui.: Negatív dolgokat légyszi ne írjatok. Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. okt. 25. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz azaz van barátod. Mivel szoktatok dugni ezek szerint elfogadja a melleid méretét, akkor mi a gond? Keira Knightley-nak sincs melle mégis nagyon szexy.
2011. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló szedésétől megnőtt mell csak a fogamzásgátló szedésének idejéig tart. Ha abbahagyod, elvileg "lefogyod" vagy nem tudom. De ismerős lánynak ugyanez a baja, és neki pl semmilyen fogamzásgátlótól nem nőtt a melle, pedig direkt különféléket szedett, hátha megnő... Nem biztos, hogy neked is megnő tőle, több ismerősömnek változatlan maradt a melle a bogyó alatt.

De nyugodtan kérdezd meg nőgyógyászt, biztos tud neked javasolni valamit.

20L

2011. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Valóban elfogad a barátom, de én nem tudom ezt magamban elfogadni, mert elegem van abból, hogy körülöttem mindenkinek van melle, csak nekem nincs, és semilyen melltartót nem tudok hordani,mert legkisebb is nagy, meg ilyenek...:( Ezek azért elég rossz dolgok.

Keira pedig kétszer vékonyabb mint én, de azért köszi a válaszod.

2011. okt. 25. 17:08
 4/10 A kérdező kommentje:
20L köszönöm a válaszod:) Mindenképp megkérdezem...végülis egy próbát megér szerintem:)
2011. okt. 25. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy kicsi. én mit meg nem adnék azért, ha pár számmal apróbb lenne, mint most :S futás közben őrült kényelmetlen, 40 fokban szintúgy, nem mehetek utcára melltartó nélkül, mert asszem mindenki utánam fordulna. gyűlölöm!

és ha belegondolok, hogy szoptatás után mi lesz!!!!

2011. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz, ne borogasd, mert elmúlik.Egyébként a barátod fel tudja pumpálni...
2011. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megértem a problémád teljesen, de én se szeretnék hatalmas melleket(nem is lesznek) csak rendeseket amik hozzám passzolnak:D Hidd el, nem kicsi mellem van, hanem semekkora...Ha kicsi lenne szerintem nem írtam volna :)

Na igen a szoptatás... arra egyáltalán én alkalmas vagyok??:/

Futáshoz biztosan tudnál találni megfelelő kényelmes sportmelltartót:), és nyugi, én se megyek ki (szivacsos) melltartó nélkül az utcára, mert kb. szégyellnék emberek között lenni anélkül...

2011. okt. 25. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:

A tej mennyisége nem függ a mellmérettől.

Szóval kis mellel is lehet szoptatni.

2011. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17:18as vagyok. ne bánkódj a szoptatás miatt. a néném mesélte, hogy neki akinek van melle, nem bírt szoptatni, egy deszka barátnője meg nem győzött. érezte, hogy a hóna alatt "megy a tej", ahogy termelődött neki. brutális lehetett O_O


amúgy azért sajnállak, te a másik véglet vagy. pedig nem vagyok túlsúlyos, teljesen normál alkat vagyok, de ha fogyni kezdek, akkor csak két lógó bőrduda marad nekem. sajnos már volt ilyen :S


sportmeltartót hordok, még hétköznap is, mert a kosarasok számomra kényelmetlenek, más meg nem tartja eléggé, csak az a baj, hogy a gumi nem bírja eléggé :( de sajna nincs 5000 ftom triumfos melltartóra, pedig az biztos rendes lenne.

2011. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó

Nehogy azt hidd, hogy a Triumph-os jobb... Meglepett a vőlegényem születésnapomra egy teljesen sima, fekete mintázatlan egyszerű kényelmesnek látszó cicifix-szel de...

Inkább megveszem kínaiban!!!!!!

Kényelmetlen, amorf, mintha nem is emberre lenne szabva!


A melleid 'hiánya' zavar, vagy az, hogy felöltözve, az utcán mit szólhatnak hozzá..

A hiányon CSAK A műtét segít,

ha zavar hogy mások mit gondolnak ne foglalkozz vele, de ha mégis akkor tömd ki, nagyon szuper zselék léteznek, amit belepakolsz a melltartóba és már is szuperül néz ki a cici...

Ne csüggedj

21/l

2011. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!