Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-regolról váltok Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-regolról váltok Lindynette-re! Kinek milyen tapasztalata van a Lindynette-tel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A Tri-regolt jó néhány éve szedem, sokáig nem volt semmi gond, idén viszont sok mellékhatás előjött (fejfájás, hangulatváltozás, hüvelyszárazság, libidó=0 ... stb. ) A nőgyógyásszal a gyógyszerváltás mellett döntöttünk!jövő héten kezdődik a menszeszem,a Tri-regolt,már végig szedem,majd 1hónap szünet,s a következő menszesz első napján kezdem a Lindynette-et szedni.Olvastam,hogy sokaknak pecsételő vérzése volt a Lindynette kezdése után-más panaszok?!
2011. okt. 25. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt pecsételő vérzésem az első hónapban,de utána semmi egyéb mellékhatást nem tapasztaltam.Már négy éve szedem és nekem bevált...de ugye mindenkire más hatással lehet a gyógyszer.Én olvastam már olyat is,hogy másoknak nagyon nem vált be.
2011. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Remélem,hogy nekem is beválik...
2011. okt. 28. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Én Belaráról váltottam Lindynettere, szintén azért, mert a Belara mellett nagyon lecsökkent a libidóm. Most már fél éve szedem a Lindynettet és kivánósabb vagyok mint bármikor. De természetesen ez megint egyénfüggő, de nekem bevált.

2011. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Örülök,hogy bevált neked:)

Bár rám is ilyen jó hatással lenne...

Igaz,hogy kitartó,hűséges... a párom,de ha így folytatódik a dolog (libidó=0) akkor attól tartok,hogy elfog hagyni:( Már nagyon ki van éhezve szegénykém,ő mindennap szeretné a dolgot-s nekem jelen helyzetben elég pár hetente.

Azért reménykedek ennyire az új tablettában,mert az óvszert egyikünk sem szereti,hüvelygyűrű..stb-pedig számomra nem a legszimpatikusabb.

2011. nov. 1. 10:58
 5/7 MeEraXx válasza:
Én a Lyndinette-t kb 3,5 évig szedtem. Pecsételő vérzésem sosem volt tőle, de 3,5 év után teljesen lecsökkent a libidóm, és erős fejfájásaim is voltak a gyógyszertől. Emiatt abbahagytam és Nuvaring-re váltottam.
2011. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a lindynette-t fél éve szedem, de elejétől fogva nem tudok normálisan benedvesedni, fáj néha amikor a barátommal szexelünk és sokszor nem is kívánom, de nagyon szeretem őt ezért ezt elviselem, bár nehéz. Pattanásosabb lettem nem csak az arcomon, hanem a mellemen és a nyakamon is. Annyiban volt jó hogy nem híztam tőle, és nőtt a mellem, de most már belátom, nem ez a célom, hanem hogy ott lent minden rendben legyen. Tehát nekem nem vált be.

De ez tényleg annyira máshogy hat mindenkinél...

2012. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...2hónapja szedem,eddig semmi panaszom nincs,remélem így is marad...
2012. jan. 25. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!