Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyakori, hogy a házasságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy a házasságban élők az óvszert választják fogamzásgátóul, vagy inkább máshogy oldják meg?

Figyelt kérdés
Házaspárok válaszait várom.
2011. okt. 28. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ahol kicsi gyerek van, és szoptatás miatt nem lehet gyógyszert szedni, ott más megoldás nem is nagyon van.
2011. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:

én gyógyszert szedtem, most nem szedek, hogy babát akarunk. ha sikerül, utána amíg szoptatok biztos, hogy gumi lesz, aztán visszatérek a tablettára (nem szeretnénk több gyereket).


szerintem ez is az általános, tehát amikor valami miatt máshogy nem lehet, akkor használnak gumit, egyébként ha megbíznak egymásban a felek, a tabletta tökéletesen megfelel, hiszen nemi betegségtől nem kell tartani.


29/n

2011. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 SzolGeza ***** válasza:
87%
Mert mi a baj az óvszerrel? Mi is azt használunk!
2011. okt. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szedhetek gyógyszert, nem használhatok hormonális megoldásokat, a spirált nem bírom, és végleges megoldás mellett (vazektómia, petevezeték elkötés) mellett még nem mertünk dönteni.

Sok választás nincs, csak a gumi. Jobb, mint kockáztatni, vagy kihagyni a szexe.

2011. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg semmi gond nincs az óvszerrel,mi is mindig azt használjuk.Gyógyszert soha nem szedtem,valahogy nem szimpatikus,spirált csak annak lehet,akinek van gyereke,talán az elköttetés jó lenne,de utálok nőgyógyászatra járni,még a kisebb beavatkozásoktól is viszolygok,úgyhogy marad a gumi.30/N
2011. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
igen gyakori!mi is azt használjuk.és egyébkén olcsóbb is mint a gyógyszer.és szerintem biztonságosabb is mint a gyógyszer.igaz ez az én véleményem!!
2011. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Én el nem tudnám képzelni. Gyereket még nem akarunk, csak 2 év múlva kb., így gyógyszert szedek. De, miután összekötöttük az életünket, már volt/van egy bizalom, így mért használjak óvszert?! Én úgy gondolom, friss kapcsolatokban vagy ott, ahol már megcsaltak valakit, gumi, de máskülönben nem élnék vele.
2011. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
keresztanyukám 40 éves, 20 éve csak gumival védekeznek. (kivéve mikor jöttek a gyerekek :))
2011. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

mi ovszerezunk, de addig nem huzom fel amig nem erzem hogy kozel lennek. tabletta nalunk nem jon szamitasba.


35F

2012. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért használunk óvszert, mert nem lenne bizalom, hanem mert nem akarom mérgezni magamat plusz hormonokkal.
2012. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!