Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan dolog egy házasságban, ami mentség lehet a megcsalásra? Megbocsátotok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van olyan, amire lehet azt mondani, hogy: "Jó, szívem, igazad van, megértem, hogy ezért te megcsaltál engem, megbocsátok."


Én ilyet nemigen tudok, szerintem a megcsalással vége mindennek. Túl radikális ez?


2011. okt. 10. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha már megcsalás történt annak van valami oka!


Ergo valami nem jó, valami elmúlt vagy valami hiányzik...


DE! 2 értelmes ember ergo házaspár, és ha gond van akár szexben akár szeretetben vagy bármiben, akkor leülnek és megbeszélik....amennyiben nincs meg az a nagy bizalom....akkor titkolóznak....ergo...nagggyon rossz felé tart a kapcsolat....

2011. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Arra gondolsz, amire én?


Igen, azért jön a megcsalás, mert valakinek valami nem jó. De ha meg tudják beszélni a dolgokat, akkor ez elő se fordulhat! Érjük be a párunkkal!

2011. okt. 10. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Leírtam már itt egy párszor de leírom ide is:

Akit szeretsz, annak nem okoznál soha direkt fájdalmat, nem bántanád meg akarattal.

Ha megcsalod a párod akkor azzal szándékosan fájdalmat okozol neki.

Ebből következik, hogy aki megcsalja a párját az nem szereti igazán, szerelemből biztosan nem, de szerintem még csak nem is tiszteli. Onnantól pedig, hogy az egyik nem szereti a másikat, semmi értelmi a kapcsolatnak.

És erre (nálam) nem létezik kifogás. Például én ha iszok sem csalnám meg sose a párom, még alkohol hatására sem, meg szerintem azért olyankor is tudja az ember, hogy mit csinál.

Ha meg valami nem működik a kapcsolatban, akkor azt ahogy írtátok meg szokás beszélni, és vagy kötni valami féle komprumisszumot, vagy változtatni abban ami nem jó, megpróbálni másképp...Ha pedig nem megy akkor szakítani és csak azután mást az ágyba vinni.

Szóval szerintem amellet, hogy aki megcsalja a párját nem szereti és nem tiszteli még elég gyáván is viselkedik, mer t nem mer szembenézni a problémákkal. De ez persze csak az én véleményem. Ha megnéznénk egy statisztikát, vagy ha lenne erről statisztika akkor szerintem pl a 30 vagy több éves házasságok 70-80%-ában előfordul megcsalás (csak néha nem is tud róla a másik).

Én még sosem csaltam meg senkit és nem is tudnám megbocsátani sosem a megcsalást.

20L

2011. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

miért kéne beérni??


Ha nem menthető meg és nem lesz jobb...akkor meddig akarsz szenvedni? vele maradnál mert házas vagy?? mert ismered ami ezek szerint még sincs így....


Nagyon sokan elválnak....nem te lennél az első.


Ne érd be azzal ami van, ha jobb is lehet.

2011. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem: míg vele vagyunk.
2011. okt. 10. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem is van valami gond amiert megcsalt uljetek le beszeljetek meg es ha ez silerul felejtsetek el ezt az egeszet es kezdjetek tiszta lappal tudom hogy faj a megcsalas de egy masodik esely mondenkinek jar,mar persze ha tenyleg a gondok miatt ment felre es nem azert mert kalandra vagyott mert ha igen sajnos folytatni fogja es azt mar nem kell elturnod;Sok sikert
2011. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
20%

A válasz megírásának időpontja: 10-10 21:27


Igen, ilyen sületlenséget csak egy nő írhat. Persze, miután meghíztál és elhidegültél a párodtól biztos lehetsz benne, hogy nem fog megcsalni titokban.

Majd inkább a TV előtt fogja nézni a hombár fejedet, megállva azt, hogy a sok f*széhes 30-40es csaj célozgat és flörtölget vele.

De igen, ő a mocskos szemét, sőt, minden férfi, aki ilyet tesz/gondol (velem együtt), mert havi 1 alkalomért nem rúgja fel a hazásságát, és a család jövőjét.

2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

20:05

Ilyet is csak egy férfi írhat, aki olyan primitív gy.kér, hogy azt hiszi, hogy azzal, hogy más nőket kefélget nem rúgja fel a házassága és családja jövőjét.

Ha úgy érzi a párom, hogy elhidegülök tőle, esetleg felszedek pár kilót, és ez neki nem tetszik ahogyan azt te írtad, vagy bármilyen más problémája van velem vagy a kapcsolatunkkal abban az esetben legyen benne annyi tisztelet irántam, valamint legyen olyan fontos neki a kapcsolat, hogy őszintén elém áll és meg mondja, hogy szerinte ez vagy az nincs rendben.

És ha ezt megteszi, akkor vagy belátom hogy igaza van (ha tényleg úgy van) és azon leszek, hogy változtassak a dolgon, vagy kötünk valami féle komprumisszumot, ha részemről is van esetleg valami ami nem tetszik, ha pedig teljesen a véleményünk és ez olyan komoly probléma a kapcsolatunkban, és egyáltalán nem értünk egyet, és nem tudjuk megoldani akkor pápá:)

Ha ekkora gondok vannak 2 ember között, én úgy gondolom, ha már házasságról beszélünk még mindig jobb elválni, mint hogy együtt maradni egy rossz kapcsolatban. Mert előbb-utóbb úgyis rájön a párod, hogy nem vagy hűséges, vagy ebből a megoldatlan problémákból köztetek újra és újra kiújuló viták lesznek.

Egyébként ha még gyerekeitek is vannak, abban az esetben sem jó az, ha a gyerekek azt látják, hogy a szülők megcsalják egymást, vagy állandóan veszekszenek, idegesek.

Mondom ezt úgy, hogy az én szüleim elváltak és hidd el úgy gondolom így volt helyes, nem pedig az, hogy ha kikészítik egymást.

10-10 21:27 voltam.

2011. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Szia cica!

Ne akadj fent ilyeneken, majd ha kicsit komolyodik a gondolásod, és kezdesz egy felnőttre hasonlítani, meglátod, hogy a világ másképp működik, nem csak fehér és fekete létezik.

Attól hogy idegenben játszol egy meccset, még nem jött el a világ vége, főleg nem egy házasságban.

Gondold csak el, ha 10 évig hamburgert ennél, néha nem kapnál be egy hot-dogot? Attól az előbbit még ugyanúgy szereted, csak kicsit belekóstolsz másba is.

Puszcsipácsi <3

2011. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán inkább nem mindenben csak fekete vagy fehér létezik, de ebben nálam igen, és nem hiszem hogy azért mert gyerekes vagy komolytalan lennék.

Nem értem mi alapján lehet egy nőt/férfit ételhez hasonlítani. De nem, én nem csalnám meg a párom 10 év után sem. A legtöbb pasi olyan mint te is, "megszokás", ráun a párjára, nem elég neki egy nő. De hogy miért nem elég neki egy nő, ha mindent megkap tőle és szeretik egymást? Ezt én sosem fogom megérteni.

A te példád alapján, ha egyszer minden rendben a hamburgerrel és tudom, hogy milyen és szeretem, nem leszek beteg tőle, akkor minek kóstolnám meg a hot-dogot?

Hmm.. Az a baj, hogy valóban nagyon kevesen gondolják ezt így.. Lehet, hogy én gondolom rosszul, lehet, hogy nincs egy pasi sem aki így gondolja, és lehet, hogy én sosem fogok férjhez menni. De tuti, hogy nem fog változni erről a véleményem..

2011. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!