Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek az ESCAPELrő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ESCAPELről esemeny utáni gyogyszer?

Figyelt kérdés
.
2011. okt. 25. 21:50
 1/10 DiMalto ***** válasza:
s.ar az íze.......
2011. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is szedek esemény utáni gyógyszert, de nálam mindennapos, a suli sz@r esemény, sörrel gyógyítom
2011. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már szinte azt hittem, hogy értelmes válaszokat kapok!!!!!!!!
2011. okt. 26. 06:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Minél előbb beveszed annál nagyobb az esélye h hat. 84% ha pár órán belül beveszed, majd pár százalékot romlik az esély az idő előrehaladtával. Emellett persze fontos h helyesen alkalmazzák, pl ne vegyél be fejfájás elleni gyógyszert v antibiotikumot utána.
2011. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én igazából azt szrettem volna tudni, hogyha szombaton mgetörténik az esemény akkor keso lenne ha pl. hétfő reggel venném be?

Nem vagyok tini csaj, de életemben még soha nem használtam ilyent és ki szeretném küszöbölni a gumit meg a mindennapi fogamzásgátlot mível csak erről a hétvégéről lenne szó a barátom jön haza és szeretném h jól érezzük magunk.

DE BIYTOS SZERETNÁK LENNI!!!

2011. okt. 27. 06:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert
2011. okt. 27. 07:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha előre tervezel akk javaslom h menj el dokihoz és ő felírja neked, kiváltod és egyből beveheted az esemény után. Mert hétfőre mire beveszed már sokkal kevesebb az esélye h hat, jobb előre gondolkodni. De vehetnél vmi spermicid zselét v hüvelykúpot is mellé\helyette.

Egyébként semmi közöm hozzá, de szerintem nem ez a legjobb megoldás. Gondolom távkapcsban élsz és ezért nem akarsz más fogamzásgátló módszerhez folyamodni, de valszeg egy évben többször is látod majd a barátodat. És ez a bogyó elég nagy dózis hormont tartalmaz, nem szabad túl sokszor használni.

2011. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaj nem!!


Régebb mikor itthon volt 1 éve rendesen fogamzásgátoval védekeztünk, igen többször is talalkoztunk logikus és megszakítással védekeztünk most pedig egy különleges alkalom lesz és szeretnénk kénzelmesen szeretkezni!


Beszéltem a patikusbaratnőmmel és mondta, hogz igazan sok nem történhet max nem hat ha kihányom, tudatában vagyok annak, h egz hormon bomba!!

2011. okt. 27. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha beszéltél egy patikussal akkor szerintem ő minden infót elmondott a bogyeszről. :D Úh felesleges volt ide írni, főleg amilyen komikat kaptál elsőre.

De remélem azért segített a válaszom. Azért majd próbáld nem kihányni. ;D

2011. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Figyelj én a véleményetek szerettem volna tudni akik használtátok, hogy kinek, hogy használt a bogyó, valoszinü, hogy a patikus bratnőm tudja, hogy mire jó pontosan, de lehet nem használta soha.

És nem tehetek róla ilyen komolytalan emberek válaszoltak, ilyen komoly kérdésre.

2011. okt. 27. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!