Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta használata? (hogyan, mennyi idő mulva kell? )

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,hogy 72 órán belül!
2011. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amint csak tudod, 72 órán túl már nem lehet!
2011. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja és ha minden igaz nőgyógyász adhatja csak..
2011. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Friss élményekkel szolgálhatok neked, sajnos nekem nem olyan rég kellett. Nem hanyagság, hanem kilyukadt a párommal az óvszer.


Be kell menned a legközelebbi kórház nőgyógyászatára. Bármikor mehetsz, mert van ügyelet. Van ott olyan hogy ambulancia. Bekopogsz, elmondod a gondod, kiírják, kiváltotd 6000 ezer ft volt 1 nyamvatt szem. Azt 72 órán belül be kell venned. Minél hamarabb annál biztosabb, hogy nem lehetsz terhes.


Járhat roszúl léttel, stb, de azt majd elmondják neked a kórházban. Én bevettem, másnap sötét lila karikákkal a szemem alatt ébredtem és úgy éreztem magam, mint aki 3 hónapja nem aludt. De ennyi volt.


Kérdezz ha kellek! Majd visszanézek!


22/L

2011. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálunk a patikában is lehet kapni, barátnőm ott vesz mindig. De mivel ő külföldön van nem tudom elérni, ezért fordulok ide. És itt 2 szemes a doboz,azt nem tudod hogyan kell bevenni??
2011. okt. 31. 21:07
 6/11 anonim válasza:

Van olyan patika,ahol recept nélkül kiadják!Kizárólag 72 órán belül érdemes bevenni!

Kb. 5-6000 Ft!Semmi különös módszere nincs e bevételének!egyébként a betegtájékoztatón minden le van írva!

én már használtam és semmi bajom nem lett tőle!

2011. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha két tabletta van egy dobozban, akkor mennyi idő mulva kell bevenni a másikat???
2011. nov. 1. 16:02
 8/11 anonim válasza:
Azt hiszem a másodikat 12 óra múlva kell bevenni!De a betegtájékoztatón rajta van!Az elsőt az aktus után minnél hamarabb kell bevenni!
2011. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tegyük fel 2 tablettás, akkor a kettőt 72 órán belül kell bevenni ugye? és legyen a kettő bevétele között 12 óra hossz? jól értelmeztem?
2011. nov. 1. 20:32
 10/11 anonim válasza:
igen.csak kicsit későn válaszoltam.de legközelebb így csináld!
2011. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!