Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pénteken kellene megjönnie a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken kellene megjönnie a menszeszemnek, de szeretném ha pár nappal később jönne meg. Fogamzásgátló tovább szedésével ez megoldható? Végig szedjem a levelet vagy csak pár szemet is elég?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon ritkán el el lehet ezt játszani. A lényeg az, hogy valamennyivel tovább kell szedni. A célszerűség logikája azt diktálja, hogy végig szedd a teljes levelet, mert a darab levéllel utána nem nagyon tudsz mit kezdeni.
2009. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor legjobb lesz ha végig szedem.Soha nem csináltam még ilyet,de most muszáj leszek.
2009. máj. 5. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Késleltetni nem nagyon jó, de ha mindenképpen muszáj, akkor évente egyszer el lehet ezt is játszani. Ez azt jelenti a gyakorlatban, hogy szünet nélkül, folyamatosan beszeded a következő levelet. Így kimarad egy megvonásos vérzés. Félig beszedni nem érdemes, mert teljesen megborítja azt a rendszert, amit a tabletta beállított. Ráadásul egy félig beszedett levéllel nincs mit tenni.
2009. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen ez mind igaz, úgy csináld ahogy leírták. De azt hozzá kell tenni hogy pecsételö vérzésed lesz enyhén, mivel ugye késleltetni akarod. Szóval akkor ne ilyedj meg.
2009. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj végigszedni egy teljes levelet, elég ha csak 1 hétig tovább szeded és utána tartod meg a szünetet! Nem lesz semmi bajod, az sem biztos, hogy közbe lesz pecsételő vérzésed! Amiből beszedted at 1 hetit, azt pedig tedd el, jó lesz máskorra is, ha ilyen van, persze csak akkor, ha egyfázisút szedsz! Én már 2-3x csináltam az 5 év alatt, amióta szedem, de soha nem volt semmi bajom, nem pecsételgettem és a szünetben is rendesen megjött. Csak azért írtam, mert nem törvényszerű, hogy mindenki pecsétel.
2009. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!