Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így teherbe eshetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Egy kicsit aggódok, talán nincs rá okom. A barátommal mindig védekezünk, külön extra védelmet nyújtó óvszert használunk, azonban így is tartok egy kicsit attól, hogy teherbe eshetek. Mennyi az esélye annak, hogy teherbe eshetek, miközben nem szakadt el a gumi és nem is lyukadt ki? Előre is köszönöm a válaszokat!


17/L


2011. okt. 31. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
tuti terhes leszel. még akkoris ha nem szexelsz.
2011. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsönek igaza van... 2011ben már levegö útján is terjed a terhesség.
2011. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sikoltó ***** válasza:
76%

NULLA


igazával még gumi nélkül is csak matematikailag van esélyed teherbe esni ha nem élvez beléd, mert a hüvely savas közege népírtást rendez a spermák közt. kb ilyen 0,0001%


HA beléd élvez akkor is max 30% esélyed van peteéréskor, amúgymeg 10% alatt.


Amikor olvasod "jáj terhes lettem pedig nem élvezett belém és menstruációm volt" az mind kamu, félretoszott aztán magyarázni akarja pasijának hogy mégis terhes lett.


Ennyi, az ember nem egy szapora faj mint a nyulak ahol 100% a teherbeesés. (kivétel a cigányok azt nem tudom mért de azok mindentől teherbe esnek.)

2011. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
-.-
2011. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:D
2011. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is szoktam félni,nem is kicsit:)szerintem nincs okod az aggodalomra:)használjatok vastag óvszert és akkor minden rendben lesz:)
2011. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!