Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta használata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta használata után mikorra várható a menstruáció? És mikor lehet elkezdeni a fogamzásgátló szedését, ha ez lenne az első?

Figyelt kérdés
Ugyebár egy kis baleset történt, de a doki által feliratott 72 órás tablettát bevettem. Tudom, hogy eléggé felborítja a hormonháztartást, ezért gondoltam, hogy nem fogok utána ugyanúgy menstruálni, és ezért vagyok gondban a fogamzásgátlóval kapcsolatban. Terhes nem vagyok, de így is késik már egy hete a menszeszem. Amikor megjön, akkor kezdhetem a fogamzásgátlót? Valaki világosítson fel!
2009. máj. 6. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
En is bevettem mar ilyen tablettat, és a normalis időben jött meg. nem biztos h mindenkinel felboritja a ciklust. de sztem a tablettaval varj 1-2 honapot. igaz h az kis hormontartalmu, de inkabb hagyd a szervezetedet pihenni, mert ez a tabletta nagy lórúgás volt neki.
2009. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is vettem be nemrégen ilyen tablettát, de nekem másnapra meg is jött.

Nyugi szerintem ugymond "rendes" időben jön majd meg, amikor kell neki. (csak késve!) :)


De a tablettával szerintem várj, voltam nőgyógyomnál, és azt ajánlotta várjak vele legalább 1 hónapot, de jobb ha 2-3 :)


Rem segítettem valamit! :)

2009. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ó nagyon szépen köszönöm, igen, sokat segített:) türelem rózsát terem...
2009. máj. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!