Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óraátállítás, ugyanakkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óraátállítás, ugyanakkor vegyem be a bogyót mint eddig, vagy 1 órával hamarabb?

Figyelt kérdés
Mindig 11-kor veszem be, akkor így az óraátállítás után is 11kor vegyem be, vagy 10kor kellene?
2011. nov. 2. 09:31
 1/5 napietus ***** válasza:
mindegy, azt az időpontot válaszd, amikor kb. minden nap be tudod venni. ha ez 11, akkor nyugodtan vedd be akkor az átállítástól függetlenül.
2011. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ilyenen nehogy parázz már :) tökmindegy...ha csúszik 1-2 órát a bevétel, nincs semmi gáz...én pl nem is tudom, hány órakor szoktam bevenni, este, amikor eszembe jut...van hogy 10 órakor, de van, hogy hajnal 2kor...4 éve szedem, a párom minden nap belémélvez, még fetrengeni is szoktam utána (nem pattanok fel egyből), mégsem estem még teherbe sosem...

akkor van gáz, ha több, mint 12 órát csúszol vele

2011. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10.
2011. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a pár óra nem számít.
2011. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 óra nem számít, de ha ennyire ragaszkodsz az időhöz akkor a tested nem tudja mi azaz időátállítás vagyis régi idő szerint kell bevenned azaz 10kor.
2011. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!