Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik márkájú óvszer a legjobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik márkájú óvszer a legjobb?

Figyelt kérdés
u.a.
2011. nov. 3. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik ugyanúgy átmegy a teszteken, így nem érdemes márkasznobnak lenni ezzel kapcsolatban. Inkább kísérletezgetni, hogy neked melyik tetszik jobban, mert inkább olyan különbségek vannak, amik egyénileg téged zavarhatnak... Nekem pl. van olyan, aminek nem bírom elviselni a szagát.

Nálam személy szerint a Masculan Pure jött be legjobban, de elég sokat próbáltam már.

2011. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tesco gazdaságos
2011. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vettem már én is sok fajtát de árban mind húzós...ez a masculan kb 1800 Ft 10 darab és jó is...most majd jönnek sokan h durex,rako meg a ki tudja h mi,de abból 3 darab kerül 700ba ebből 10 1800ba
2011. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Pirelli.
2011. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem is 1800... sokkal olcsóbb, még drágább helyeken is max 1200 egy 10es csomag
2011. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Hankook tires
2011. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
bicikli belső:P
2011. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én személy szerint a masculantól rosszul vagyok...6 év fogamzásgátló tabletta után most gumival védekezünk. És hát közelébe sem érhet a fogamzásgátlónak...én azt gondolom hogy a masculan egyáltalán nem jó, nekem égető érzést okozott, így az kuka. aztán vettünk durexet. A durex az teljesen jó, abból is kb 4-5 félét próbáltunk mire megtaláltuk a megfelelőt. 12 dbot vettünk 2000ftért. az hol drága??? sehol...
2011. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

LifeStyle! csak azt használjuk :) a durex sokszor elszakadt, de ez egyszer sem, 4 éve ezt használjuk :P Az Intensity a kedvencem <3

22/L

2012. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!