Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védettséget okoz így a tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védettséget okoz így a tabletta?

Figyelt kérdés
Pár éve szedek fogamzásgátlót és most úgy alakult, hogy egy rendezvényen jött volna meg, de a fogamzásgátlót tovább szedtem, hogy ne jöjjön meg. Ha így lefekszem a barátommal és belém élvez még védett vagyok? Cypromixet szedek!
2011. nov. 3. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véd. Viszont a Cypromix elsősorban nem fogamzásgátló, hanem baromi erős hormongyógyszer, amit indokolt esetben is csak fél évig szabad szedni. Talán időszerű lenne másfajtát felíratnod (lehetőleg szünet tartása után).
2011. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én már 2éve szedem és nem tartottam szünetet... :S mi bajom lehet tőle? :S
2011. nov. 3. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy jól betesz a hormonrendszerednek, és mikor abbahagyod, minden bajod lesz tőle. Természetesen ez nem 100%, csak mivel ez egy erős gyógyszer, lényegesen nagyobb rá az esély, mintha vmi gyengébbet szednél.

Ha az orvosod két éve felírja, akkor baromi gyorsan keress egy másik dokit, és írass fel máik gyógyszert. De mint mondtam, lehet az lenne a legjobb, ha tartanál pár hónap szünetet, és egy gyengébbet kezdenél el.

2011. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, legközelebb mondom neki. Még van egy levél, azt már elszedem... utána úgyis menni kell felíratni és megmondom neki... de ez érdekes, hogy nem mondta nekem :S köszi, hogy mondtad!
2011. nov. 3. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!