Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha a mai szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a mai szem beesett a küszöb alá, és nem tudtam kipiszkálni?

Figyelt kérdés
Beszedtem helyette egy másikat, de nem akarok egy egész levelet kidobni azért, mert egyet bevettem belőle..
2011. nov. 4. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd meg azt a levelet későbbre, máskor is adódhat ilyen probléma, vagy hogy pl hasmenés miatt pótolni kell egy szemet. Vagy akkor is jó ha valamiért épp nem tudsz eljutni orvoshoz, és elfogy a tabi.

Mikor szedtem tablettát nekem mindig volt ilyen pótlevelem.

2011. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy tdd el a levelet, ahogy az első mondja. Vagy csak az utolsó szemet mindig egy következő levélből vedd be.


Vagy ez a ciklus egy nappal rövidebb lesz és kész. Ugyanúgy megtartod a 7 napos szünetet, 8. napon elkezded az új levelet és így egy nappal korábbra tolódik a szedés. Egy nap nem oszt nem szoroz.

2011. nov. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Milyen fajta a küszöbötök? Lehet, hogy egy egyszerű csavarhúzóval fel tudnád szedni és akkor meglenne a bogyó, aztán visszacsavarozod.
2011. nov. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet, mert a küszöb és a fal között van egy kis luk, ahol falfesték van, meg faldarab, oda begurult, és elkezdtem kipiszkálni, de csak egyre mélyebbre süllyedt..
2011. nov. 4. 02:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen tabit szedsz (név szerint)?
2011. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Yadine..
2011. nov. 4. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egy fázisú, úgy tudom. Szedd végig a levelet, nem gond, hogy eggyel kevesebbet vettél be, csak ennek megfelelően ne 7, hanem 6 napos legyen a szünet.:)

Ennyi.

2011. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy 7 napos legyen a szünet. Miért kellene rövidebbnek lennie?
2011. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!