Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális, ha az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha az óvszer alig megy fel a péniszemre?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok:) Nem tartom a magamét túl nagynak, de tegnap este megvolt az első alkalom, a gumit alig tudtam felcsusztatni a dákómra, de végül fement. Nem hosszúságilag van baj, hanem vastagságilag. És tudom, hogy hogy kell rendesen felhúzni. Tehát jól van így is, vagy legközelebb nagyobbat vegyek?
2011. nov. 4. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyobbat. De mi az hogy felcsúsztatni? Eleve nem felcsúsztatni kell.
2011. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy a jó ha elég szorosan van rajta..
2011. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cunci mókus! válasza:
Vegyél nagyobb méretű kotont! ;)
2011. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, hogy melyik nagyobb?
2011. nov. 4. 17:01
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld fel a boltban.
2011. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ok
2011. nov. 4. 17:02
 7/12 anonim ***** válasza:
szexshopban jobban tudnak méretileg segiteni, sima boltokban nem biztos hogy kapsz nagyobbat. lány vagyok, nem tom milyen érzés a gumi de ha szorit az szerintem nem jo de az se jo ha log rajtad.
2011. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mondmeg a gyógyszertárban hogy kérsz egy s-es óvszert! :D am az óvszer nem felhúzni kel mint egy régi zoknit... hanem feltekerni! :)
2011. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Állítólag egy óvszerbe 15 liter levegő fér bele kidurranásig,tehát akkor milyen vastag lehet az a farok amire nem megy rá?
2011. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkodom én is, hogy ha egy ember fel tudja húzni a kotont a fejére, mekkora pötse lehet a kérdezőnek, ha szorítja?


[link]


[link]


[link]


Drága barátom, simán csak annyi van, hogy rosszul húztad fel.

2011. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!