Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló lenne jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló lenne jó nekem 16 évesen a normális vénnyel kiváltható hormon tartalmú fogamzásgátló helyett? Jah és persze a gumi óvszer helyett

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 02:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semmilyen.. a spermicid nem elég biztonsagos.
2010. jún. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pharmatex.hu
2010. jún. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ismerem a pharmatex készítményeket , csak azt nem tudom , hogy a párom belémélvezhet-e vagy sem , ha azt használom :/

ez így elégéé rossz :S

2010. jún. 29. 03:42
 4/13 anonim válasza:

Haha!

gondolom nőgyogyihoz nem mersz elmenni, anyukádnak nem mersz szólni, a csávód meg nem akar kotont húzni és erőlteti, hogy más legyen.

Ez a kettő van, ami eléggé megbízható.

2010. jún. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz, pharmatex nagyon nem megbízható. Vagy gumi vagy pedig nőgyógyász ahol kiírják a tablettát, ha anyud hozzájárul.
2010. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Pharmatex az egyik legmegbízhatatlanabb vény nélkül kapható fogamzásgátló. Ezt a nőgyógyászom is megerősítette.
2010. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

hm, az én nőgyógyászom pont az ellenkezőjét mondta a Parmatex-ről és elolvastam egy csomó fórumot, ahol nagyon, de nagyon sokan teherbe estek tőle és kellemetlen mellékhatásai voltak utána és közben is ! Kiszáradt a hüvelyük és szinte ordítottak szex végén annyira fájt és sokaknak nagyon csípet, mind két félnek ! Ezek tapasztalatok és gondolom egyénfüggő !

Fiatal vagy még , használjatok gumit !!De van olyan nődoki, aki már 16 évesen ír fel tablettát , inkább hormonok,mint abortusz !!!és ezek a fogamzásgátlók már alacsony hormontartalmúak , ja és nem kell paráznod , hogy terhes vagy e vagy sem ! nem bíztatni akarom a fiatalokat, hogy szedjenek fogamzásgátlót,terhesek legyenek !

Ha 72 órást felírják , akkor a fogamzásgátlót is fel fogják írni !

Nekem van egy 16 éves hugom és én vittem el nőgyógyászhoz, 1,5 éve van a sráccal és tudom nem csak nézik egymást:) , nem mert szólni anyunak, de én elmentem vele és írtak fel neki !Persze aztán anyu is be lett avatva, nem örült elsőnek, de inkább, mint halálra izgulja magát , hogy mikor jön azzal, hogy baj van !

El lehet ítélni, le lehet pontozni, de jobbnak tartom az abortusznál, én persze a guminál maradtam volna még a helyében egy pár évig, de a mai fiatalok !!!:@

28/L

2010. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
08:36-os ott a pont!
2010. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gumi.

Pharmatex csak megszakítással + naptármódszerrel együtt mondható vmennyire biztonságosnak. De azért az sem olyan, mint a fogamzásgátló vagy a gumi.


Ha egyik sem felel meg, akkor még ne szexelj.

2010. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jó ez eddig oké .... de most vettem pharmatex hüvelytabit és a tájékoztatóra az van írva , h spermaölő hatása van ... AKKOR NEM ÉRTEM !!!! meg minek a fogamzásgátló ha megszakítással szeretkezünk ? .... nem értem .. de jólvan .. amúgyis anyukám tudja , h nem vagyok szűz . az orvosom nemtudom mikor van bennt ... szóval nem kell az ítélkezés köszönöm :)
2010. jún. 29. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!