Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha véletlenül 2 db fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véletlenül 2 db fogamzásgátló tablettát vettem be (lindynette 20), mi a teendő?

Figyelt kérdés
Holnap ne vegyek be semmit vagy vegyem be és akkor most csak 20 napig szedjem?
2011. nov. 4. 22:23
 1/8 Ucsiha Madara ***** válasza:
7%
Akkor túlságosan FOGamzani fogsz, és vagina dentata-d lesz, azaz fogak nőnek a pinádon is. Sajnálom.
2011. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Meg van rá az esély hogy ne tudj gyereket nemzeni. A lindynette 20 egy nagyon erős gyógyszer. Amilyen hamar csak lehet menny el orvoshoz. De az is lehet hogy tudsz gyereket nemzeni csak mikor megszületik ki fog repülni egy sátor a $eggéből és hitlerbajusza nő ki 1 nap alatt.
2011. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
FOSSÁÁÁÁ MARII.
2011. nov. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szexelj dupla annyit ne vesszen kárba
2011. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem a nőket komolyan. Vagy duplán szeditek be vagy be se szeditek. Nem tudnátok kicsit figyelni valamire ? :D
2011. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ből egy ember sem tudott egy normális választ adni... Gratulálok, nagyon menők és lazák vagytok!

Én köv. hónapban kezdem el szedni a fog.gátlót, úgyhogy nem tudok egyértelmű választ adni...:S De szerintem ne vegyél be semmit, és mellette óvszer vagy más egyéb a következő ciklusig.

2011. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi a te válaszod se volt sokkal hasznosabb. :-)
2011. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem is a hasznosságról beszéltem, hanem a stílusról, amit itt egyesek megengednek maguknak. ;)
2011. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!