Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1. tabletta kihagyása. Mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. tabletta kihagyása. Mekkora gond? :S help

Figyelt kérdés
Megtartottam a 7 napos szünetet és az azt követő 8. napon elfelejtettem bevenni a tabit de a 9. napon reggel bevettem mindkettőt. Aznap este együtt voltam a barátommal és védekeztünk gumival de kiszakadt. Szerintetek lehet valami baj ígyis hogy még aznap pótoltam a tabit? A barátom nem ment el bennem, tehát mondhatjuk h megszakítással "védeekztünk"
2011. nov. 6. 15:43
 1/5 anonim válasza:
nem kellett volna bevenni kettöt, elég lett volna csak az elsöt, ezt azt jelentette volna, hogy 1 nappal csúszott volna a mensid. igy nem lehet gond, mert végülis bevetted :)
2011. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a betegtájékoztatón az van ha 1et kihagysz azt még pótolni lehet/kell és akár 2t is be lehet venni egyszerre :)
2011. nov. 6. 19:28
 3/5 anonim válasza:
de az csak akkor ha menetközben felejted el, mármint pl az 5. szemet hagyod ki véletlen
2011. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor nembaj hogy kettőt vettem be. max felesleges vol nem? am meg nem volt kikötve a tájékoztatóban
2011. nov. 6. 19:33
 5/5 anonim válasza:
szerintem nem baj
2011. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!