Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amortusz után mikor lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amortusz után mikor lehet elkezdeni a fogamzásgátlót szedni? Ma voltam kontrolon és felírt a doki Fogamzásgátlót (Mercilon), de azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mikortól kellene szednem? Volt már ilyen helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
És mikor fog megjönni a menstruációm?
2009. máj. 7. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szijja, az én tri regolom betegtájékoztatójában az áll, h a 2.menstruáció megjelenésének első napján kell elkezdeni a szedést.de ha indokolt, akkor már az első menstruáció első napján beveheted.azt nem tudom más tabletták esetében mi a teendő.remélem segítettem.
2009. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudni mikor fog megjönni :S

Én is mercilont szedek és az menstruáció 1 napján kell elkezdni szedni.

2009. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a mellékelt betegtájékoztatót, vagy hívd fel a dokit, meg fogja mondani! Szerinted itt hány nőgógyász olvasgat?
2009. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
"Mért szül a világ olyan anyát, aki szíve alatt gyilkolja meg saját magzatát?"
2009. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az abortuszod utani napon kellett volna elkezdeni!
2009. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kell mindjárt leszólni és gyilkosnak nevezni? lehet, hogy betegség miatt volt abortusza, de nekünk ehhez egyrészt semmi közünk nincs! És ha mégis úgy lenne,, még mindig jobb így, mintha beteszi a fagyasztóba vagy a pöcegödörbe, nem?
2009. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne torodj vele, sok buta no azt hiszi,h az a rendes ember aki megszuli a gyereket annak ellenere,h nem tud rola gondoskodni, vagy nem tudja megandi neki a kello torodest.

En azt mondom,h tobbre tartom az abortuszon atesett realis gondolkodasu noket,mintsem azokat a noket,akik megszulik a gyereket es egy pelenkara, vagy bebietelre sincs penzuk es mennek a segelyert, vagy nem torodnek a csemeteikkel!

2009. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!