Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy terhes vagyok? Kb.2 hónapja együtt voltam az akkori barátommal (azóta szakítottunk) a 7 napos szünetben!

Figyelt kérdés
Nem aggódtam hiszen tudtam,hogy a tabi ilyenkor is véd,én pedig rendesen szedtem,nem szedtem semmi olyat,ami a hatást befolyásolhatta volna(tudtommal az immunrendszer erősítők,és a halolaj kapszula nem befolyásolja a hatást,csak az antibiotikumfélék,am mercilont szedek),és nem is voltam beteg vagy ilyesmi.A köv. 7 napos szünetben ugyanúgy megjött,ahogy szokott.Viszont most,mivel a levél végéről maradt ki egy szem ezért nem szabad szünetet tartanom,viszont így megvonásos vérzés sem lesz,azt írja a tájékoztató,szal aggódhatok:(Ugyanis a következő tünetek vannak:kicsit magasabb testhő,kb 2 kilót híztam,és fel vagyok puffadva,meg egyszer egy picit hányingerem volt,de ennyi...kb. 2 hete szednem kell maltofert vashiányra,ennek lehet esetleg köze ezekhez a tünetekhez?Nagyon kétségbe vagyok esve,fiatal vagyok a gyerekvállaláshoz,ja és a volt barátomra se támaszkodhatnék ezzel kapcsolatban!
2009. dec. 15. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt,ha viszont 2 hónapja voltál együtt vele,akkor azt észre kéne venned ha terhes vagy.
2009. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak ezeket a tüneteket vettem észre magamon,mást nem!Nagyon-nagyon félek...
2009. dec. 15. 18:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Az számíthat esetleg vmit,h a 7 napos szünet után(amiben együtt voltunk) ugye elkezdtem szedni újra a gyógyszert és a második hét közepétől antibiotikumot kellett szednem kb. 10 napig,mert beteg voltam?
2009. dec. 15. 18:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne félj! Ha azóta már egyszer megjött, nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél. De azért, hogy megnyugodj, vegyél egy terhességi tesztet (a teszt eredményét nem befolyásolja, hogy gyógyszert szedsz).

Amikor nekem Maltofert írtak fel én is hasonló tüneteket produkáltam.

2009. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Holnap veszek egy tesztet és majd írok....de ha pozitív lesz nekem az életem megy tönkre:(
2009. dec. 15. 19:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is voltak ilyen tüneteim: gyakori hányinger, hányás is, hőemelkedés vagy 3x-4x, úgy, hogy nem voltam náthás se semmi, mellfeszülés, és mégsem voltam terhes, persze nagyon paráztam, annak ellenére, hogy hozzád hasonlóan gyógyszert szedtem, mert hát ez mégiscsak sok terhességre illő tünet... teszteltem, nem voltam babás, a tünetek megszűntek, máig sem tudom, miért voltak.... :/

Ha javasolhatok annyit: Lily nevű 2 db-os tesztet vegyél, mert az a legolcsóbb, Rossmannban lehet kapni. :) Megbízható és ha egynek nem hiszel, ott van a másik is. :P Ha elhiszed az első negatívat, félrerakod a másikat későbbre, és remélni fogod, hogy nem mostanában fog kelleni. :-) Én az utóbbit tettem. :P

2009. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megvettem a Lilys tesztet,amit javasoltál és negatív lett,bár délután csináltam!De elv,ha terhes vagyok,akkor a szex után 2 hónappal akkor is kijelezné,ha pozitív lenne,ha nem reggel csináltam,nem?
2009. dec. 16. 14:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Két hónapos terhességet már minden teszt kimutat!


Nyugodj meg, ha negatív lett az eredmény, akkor nem vagy terhes!!!

2009. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kimutatja az úgyis ha nem reggel csináltad. Rá van írva. :P Nyugodj meg, nem vagy babás. :)
2009. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam:)......csak az a kérdés h akkor miért vannak ilyen tüneteim?hízás,nagyobb has,állandó puffadás(függetlenül a kaja mennyiségétől)...vmi ötlet?
2009. dec. 16. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!